Rakev se zesnulým Josefem Šuralem (†28) je zpět v Česku.

Spoluhráči se v pondělí rozloučili se zesnulým fotbalistou, který zemřel na následky dopravní nehody. Poslední rozloučení se konalo v Turecku. Manželka se s dětmi vrátila do Česka téhož dne ve večerních hodinách. Rakev dorazila chvíli poté. Kdy bude pohřeb v Česku zatím není známo.
Poslední rozloučení s Josefem Šuralem v Turecku
Poslední rozloučení s Josefem Šuralem v Turecku
twitter.com/BBCSport

reklama

V Turecku se spoluhráči naposledy rozloučili s českým reprezentantem a bývalým kapitánem Sparty, fotbalistou Josefem Šuralem. „Nikdy na tebe nezapomeneme,“ zněl vzkaz na tabuli. Mladý sportovec zemřel v nemocnici na následky dopravní nehody. Předseda klubu Alanyaspor Hasan Cavusoglu potvrdil, že řidič minidodávky za volantem usnul. Druhý řidič také spal.

Poslední rozloučení s Josefem Šuralem v Turecku
Autor: twitter.com/BBCSport Poslední rozloučení s Josefem Šuralem v Turecku

Manželka zesnulého Josefa Šurala pravděpodobně nechtěla v Turecku zůstávat ani o minutu déle, než bylo třeba. V pondělí večer dorazila do Bratislavy, kde přesedla na letadlo do Prahy. Podle tureckých médií stroj přistál na Letišti Václava Havla chvíli po deváté hodině ráno.

Josef Šural

Josef Šural (†28) tragicky zemřel v  Turecku, nepřežil automobilovou nehodu

Na fotbalovém stadionu Sparty bylo vytvořeno pietní místo, kde si lidé můžou zavzpomínat na českého sportovce, který tragicky zahynul ve věku 28 let. „V podloubí u stadionu najdete pietní místo, kde můžete zavzpomínat na Šuryho a zapálit pro něj svíčku. Všem, kteří si najdou čas, děkujeme,“ bylo zveřejněno na facebookových stránkách Sparta Praha. Kdy bude pohřeb v Česku, není známo.

Pietní místo
Autor: facebook.com/ACSpartaPraha Pietní místo

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!