Rami Malek si zahraje padoucha v nové Bondovce!

V pětadvacáté Bondovce si zahraje i herec Rami Malek! Podle nejnovějších informací bude hrát padoucha proti Jamesovi Bondovi. Roli agenta 007 nám opět představí Daniel Craig. Oznámili to producenti společně s režisérem filmu Bond 25.
Rami Malek
Rami Malek
twitter.com/007

reklama

„Ujišťuji vás, že to James Bond nebude mít ve svém pětadvacátém dobrodružství moc jednoduché,“ svěřil se Rami Malek svým fanouškům, kde mimo jiné potvrdil svou účast na připravovaném filmu.

Rami Malek
Autor: twitter.com/inolalesyk Rami Malek

V roce 2020 se můžeme těšit na další bondovku, ve které si zahraje znovu Daniel Craig a tentokrát i Rami Malek, který bude hrát jeho úhlavního nepřítele. Herec dostal za svůj výkon ve filmu Bohemian Rhapsody Oscara. Nová bondovka má zatím pracovní název Bond 25.

Bohemian Rhapsody

Trailer Bohemian Rhapsody: Rami Malek a jeho krasojízda ve filmu o kapele Queen

Producenti filmu Barbara Broccoli, Michael G. Wilson a režisér Cary Joji Fukunaga to oznámili na tiskové konferenci, která se konala na Jamajce, kde se natáčely některé scény. Natáčení probíhá také v Itálii, Norsku a v londýnských filmových studiích.

James Bond
Autor: instagram/@sartorial_bond James Bond

Režisér potvrdil, že se ve snímku můžeme opět těšit na jména jako Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw nebo Jeffrey Wright. Nově se nám představí Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashanu Lynch a Billy Magnussen.

Herec Rami Malek.
Autor: profimedia.cz Herec Rami Malek.

Snímek by měl začínat na Jamajce, kde si agent 007 užívá zaslouženou dovolenou a už počítá s klidným důchodem. Jeho odpočinek bude mít ovšem krátkého trvání. Obrátí se na něj totiž starý známý kamarád Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc se záchranou uneseného vědce. To Bonda přivede na stopu neznámého zločince, který je vybaven novou nebezpečnou technologií.

Film má být uveden v dubnu 2020.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!