Řekli byste, že zpěvák, kterého milují ženy všech generací, původně zasvětil život sportu? Tomáš Klus má doma zlatou medaili z ME v moderním pětiboji!

Je tady další díl rubriky 10 za 10. Aneb jak se 10 osobností změnilo za 10 let! Tentokrát se podíváme, jak šel čas se zpěvákem Tomášem Klusem!
25. 8. 2018 TOP STAR: ŘEKLI BYSTE, ŽE ZPĚVÁK, KTERÉHO MILUJÍ ŽENY VŠECH GENERACÍ, PŮVODNĚ ZASVĚTIL ŽIVOT SPORTU? DOMA MÁ ZLATOU MEDAILI Z ME V MODERNÍM PĚTIBOJI.
25. 8. 2018 TOP STAR: ŘEKLI BYSTE, ŽE ZPĚVÁK, KTERÉHO MILUJÍ ŽENY VŠECH GENERACÍ, PŮVODNĚ ZASVĚTIL ŽIVOT SPORTU? DOMA MÁ ZLATOU MEDAILI Z ME V MODERNÍM PĚTIBOJI.

reklama

Před lety by ještě nikdo nehádal, že tenhle blonďatý klučina, který se chystal na dráhu vrcholového sportovce, nakonec zbourá koncertní pódia a stane se ikonou mnoha lidí.

 

Před deseti lety po fenomenální výhře v pěvecké soutěži CzechTalent vydavá Tomáš první album Cesta do záhu(d)by.

A kariéra jde strmě nahoru - ještě ten samý rok se hudebně podílí na filmu Anglické jahody.

V letech 2011 a 2012 Tomáš získává stříbrného a zlatého Českého slavíka. Naplno se věnuje koncertování a stíhá dokončit studium herectví.

 

Jeho úspěch je prý z velké části zásluhou manželky. Tamaru požádal o ruku v roce 2012. O rok později je už na světe dcera Josefína.

 

V roce 2014 si Tomáš střihl roli v pohádce zahraniční koprodukce o třech bratrech a potvrdil, že herectví mu jde stejně dobře jako muzika.

Rok 2016 přináší do zpěvákova života dalšího potomka - syna Alfréda a málokdo by hádal, že další, třetí miminko je už skoro na cestě. Dceru Jenovéfu uvítali Klusovi na světě vloni v září.

 

Dnes jsou tomu čtyři roky na den, kdy jsme oživili svůj *svazek*, otevřeli jej světu a denně mu svědčíme láskou, která má dar nevyčerpatelnosti, uvěří-li se v ní. Jsem toho hrdým svědkem, jak s každou laskavostí je člověk blíž a blíž dokonalému štěstí.. Děkuji Ti za to, že je to takovej *odvázek*, děkuji za Tvé ano životu se mnou a za naše společné ano třem nezvratným důkazům toho, že láska žije, oživuje a má se užívat, neboť je lékem, na smutek, strach i nenávidění. Kéž všem lidem kdekoli na světě pozornost padne na ní, neboť jak známo, čemu člověk věnuje pozornost, to roste. Kéž tedy rosteme k sobě, kéž srůstáme..  #mise:milujeme #dekujizazivotsvami #pravdolaskar #tomasklus

Příspěvek sdílený spolu@tomasklus.cz (@tomas_klus),

V roce 2018 si Tomáš dává neplánovanou pauzu. Kvůli politickým názorům redukuje svou účast na koncertech a festivalech a má tak více volného času.

 

Tak mi Colours udělaly jasno v tom, že nedůslednost mlží a bere vítr z plachet. Tož jsem poučen. Stalo se totiž, že jsem si otevřel hubu směrem k lidem, s nimiž sedávám u stolu a společně se čílíme, jak nás Šéf pomalu ale jistě nakupuje. Titéž lidé pak na svých profilech postovali zprávy z vip zóny festivalu, Fresh and Food prostoru dotovaného holdingem Grantového magnáta. Co je to za pokrytectví, ptal jsem se. Jak je možné, brát vaše slova vážně, když se neslučují s činy? Nemohl jsem se ubránit dojmu, že za chléb a hry, mí přátelé přivřeli oči nad tím, že Šéf v té velké hře prostě nehraje podle pravidel. Jsme tady kvůli hudbě. Jsme tady, páč je to naše srdcovka. Jsme tady na diskuze, za atmoškou. Jsme tady pro cukrovou vatu. To je fuk. Jste tam. Legitimizujete způsob Šéfovy hry. Říkáte, ano, v tomhle případě ano. Ale ve vlaku do Prahy už je to zase Zloduch. Být trochu pro a trochu proti naší společnosti už párkrát zlomilo vaz, není čas se poučit a zpevnit své postoje? V tu chvíli mi přišla zpráva, že dělám machra a přitom mě hrajou na Óčku, že jsem tam dokonce nedávno byl, že jsem dal rozhovor Mladé Frontě. Nezbývá, než uznat svou nedůslednost, svou chybu a pochlapit se, neboť věřím, že nejasná doba potřebuje jasná stanoviska. Ne proto, že bych se nějak zvlášť vyžíval v rebelii, nebo že bych chtěl soudit čtenáře a diváky Mafry, její zaměstnance, z nichž mnozí patří do okruhu mých přátel, ale proto, abych si zachoval možnost svobodně (o tom) mluvit. Dát najevo svůj nesouhlas s vedením naší země, ne proto, že bych se vyžíval v politických půtkách, že bych chtěl soudit ty, kteří demokraticky zvolenému vedení věří, ale proto, abych se jasně vymezil nebezpečí, které vnímám neustálým měněním stanovisk, vedoucím až k vládě opřené o komunisty a na němž se odmítám podílet. Mám na to právo stejně jako každý, kdo v tom samém spatřuje spásu. Ale teprve až sám budu pevně stát za svým názorem, bude za něco stát i můj názor. Stát za ním znamená žít v jeho duchu a nedopustit rozpor mezi tím co říkám a tím, co dělám. Pak se totiž všechno mé snažení o změnu relativizuje, oslabuje, dělá z platného plané. Pokračování v komentářích 

Příspěvek sdílený spolu@tomasklus.cz (@tomas_klus),

Pro svou velkou rodinu staví dům a s Tamarou se baví o dalším potomkovi. Tak se necháme překvapit!

reklama

reklama