Řekli si ANO v roce 2013 – Které svatby byly NEJ?

Letošní rok byl rokem plným svateb a lásky. Mnohé celebrity se totiž rozhodly za hudby svatebního pochodu říct své lásce sladké „ANO“.
Keira Knightley s manželem Jamesem Rightonem a rodiči
Keira Knightley s manželem Jamesem Rightonem a rodiči
facebook

reklama

Nejen v Čechách, ale i v zahraničí se rozhodlo hned několik slavných osobností vejít do svazku manželského a my vám přinášíme ty nejskromnější, nejhonosnější, nejtajnější či nejokázalejší.

TIP Prima-STYLE.cz: Svatební speciál plný exklusivních obrázků dnes večer ve VIP Zprávách od 19:50 na Primě! (VIP Zprávy samozřejmě chystají i další zajímavé materiály - tentokrát se zaměří i na nemanželské děti slavných.)

Skromná Keira
Svatba herečky Keiry Knightley (28) se nesla v netradičním nehollywoodském stylu. Křehká kráska si zvolila šaty, které ji již delší dobu visely ve skříni. Starorůžové Chanelky s korzetem a krátkou šifonovou sukní doplnila sakem do pasu a čelenkou ve vlasech. Jejím vyvoleným se stal zpěvák James Righton (29), který si herečku k oltáři odvedl 4. května.

Keira Knightley a James Righton se vzali 4. května 2013
Autor: facebook Keira Knightley a James Righton se vzali 4. května 2013
Kiera se vdávala v šatech Chanel, které už jednou měla na sobě

Keira Knightley se vdala ve starých šatech!

Bíločerná labuť Avril
Do svazku manželského vstoupila letos i zpěvačka Avril Lavigne (29). Svůj temperament neztratila ani před obřadem, když si těsně před cestou k oltáři vyměnila své bílé šaty za černou róbu. Šlo o model Monique Lhuillier, který doplnila i černou kyticí. Za manžela si 1. července vzala frontmana kapely Nickelback Chada Kroegera (39).

Avril Lavigne a Chad Kroeger se vzali 1. července 2013
Autor: facebook Avril Lavigne a Chad Kroeger se vzali 1. července 2013
To je romantika! Avril Lavigne ve svatebních šatech

Avril Lavigne se tajně vdala!

Honosná Kerndlová
Zpěvačka Tereza Kerndlová (27) se rozhodla vzít si svého snoubence Reného Mayera (42) na druhém konci planety. V jedné ze svatebních kaplí v Las Vegas 8. srpna v půl jedenácté večer lasvegasského času, v Čechách bylo tedy díky devítihodinovému časovému posunu už 9. srpna půl sedmé ráno, se stala vdanou paní. Rodiny obou novomanželů veselku sledovaly webkamerou přes internet. 24. srpna si pak svatbu zopakovali na rodinném ranči u Brna. Na party bylo přes 150 pozvaných hostů a mezi nimi i samotný prezident Miloš Zeman s rodinou.

Tereza Kerndlová a René Mayer se vzali 8. srpna 2013 a svůj sňatek potvrdili 24. srpna 2013
Autor: facebook Tereza Kerndlová a René Mayer se vzali 8. srpna 2013 a svůj sňatek potvrdili 24. srpna 2013
Video VIP zprávy: Tereza Kerndlová nechala rodiče sledovat svou svatbu přes internet

Kerndlová je drsná: Nechala rodiče sledovat svou svatbu přes internet

Tajemná Veronika
Oblíbená herečka Veronika Freimanová (58) si začátkem září vzala svého dlouholetého partnera, architektka Vladimíra Boučka. Svatba se konala v jihočeském Písku. Prvním manželem herečky byl do roku 2008 kameraman, režisér a držitel čtyř Českých lvů Jaroslav Brabec (59), s nímž má dvě dospělé dcery - Terezu a Markétu. Toho však před lety okouzlila Olga Menzelá, stále oficiální manželka režiséra Jiřího Menzela, a zplodil s ní dceru. To také znamenalo konec jeho manželství s Veronikou.

Veronika Freimanová a Vladimír Bouček se vzali letos začátkem září
Autor: svatebniinfo Veronika Freimanová a Vladimír Bouček se vzali letos začátkem září
Veronika Freimanová se tajně vdala!

Exkluzivně: Veronika Freimanová se tajně vdala!

Skandální Iveta
Tak dlouho mluvčí Ivety Bartošové Josef Rychtář mlžil o datu svatby, až to nakonec neututlal. Před zraky novinářů 24. září si Iveta a Josef řekli své „ANO“. Svatba se konala na radnici na Husově náměstí v Uhřiněvsi. Iveta jen zářila štěstím. Přestože jí je téměř 50 let a vdávala se podruhé, byla v krásných bílých šatech. I tentokrát to kolem Ivety vřelo a díky synovi Rychtáře, který se tu popral, byl další skandál na světě.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se vzali 24. září
Autor: Jiří Janoušek Iveta Bartošová a Josef Rychtář se vzali 24. září
Svatba Ivety Bartošové s Josefem Rychtářem

Vdaná Iveta Bartošová: Co řekla, když obřad skončil

Indián Tomáš
Ačkoliv o svatbě s přítelkyní Tamarou (24) své fanoušky ubezpečoval zpěvák Tomáš Klus (27) už začátkem září, tehdy jeho indiánský kousek ještě nebyl platný. V apačských čelenkách si sice řekli »ano«, ale oddávající nebyl pravý. Matku své dcery Josefíny (6 měsíců) si nakonec koncem září vzal pouze v přítomnosti svědků a psů. A na hlavu si opět nasadil indiánskou čelenku.

Tomáš Klus a Tamara Kubová se vzali koncem září letošního roku
Autor: facebook Tomáš Klus a Tamara Kubová se vzali koncem září letošního roku
Tomáš a Tamara se stali rodiči

Tomáš Klus je tátou! Má Josefínu

Tanečník Matěj
Zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert (35) 1. října podruhé vstoupil do svazku manželského. Jeho vyvolenou se stala přítelkyně Tereza Bulíčková, kterou o ruku požádal na letošním karlovarském filmovém festivalu.

Matěj Ruppert si svou Terezu Bulíčkovou vzal 1. října 2013
Autor: facebook Matěj Ruppert si svou Terezu Bulíčkovou vzal 1. října 2013
Matěj Ruppert s přítelkyní dorazili na premiéru filmu Star Trek: Do temnoty

Matěj Ruppert si nahonil sci-fi účes

Čarodějka Rose
Do bílých šatů se oblékla i seriálová čarodějnice, Rose McGowan (40). Šaty, které si oblékla jsou z části i jejím výtvorem. Objemnou sukni, kterou si navrhla sama, doplnila korzetem od Minique Lhuilier. Svého snoubence Daveyho Detailoma si tajně vzala 12. října po roční známosti. O tom, že se stala vdanou paní, informovala až na sociální síti.

Rose McGowan si Daveyho Detailoma vzala 12. října 2013
Autor: facebook Rose McGowan si Daveyho Detailoma vzala 12. října 2013

Romantická Kelly
Velkého dne se dočkala i zpěvačka Kelly Clarkson (31), která si změnila jméno na Blackstock. „ANO“ řekla svému manažerovi Brandonovi Blackstockovi 20. října, a to v dlouhých, bílých, romantických šatech, které doplnila čelenou a kyticí z lučního kvítí.

Kelly Clarkson a Brandon Blackstock se vzali 20. října 2013
Autor: facebook Kelly Clarkson a Brandon Blackstock se vzali 20. října 2013

Vdané paní a ženatí pánové jsou i …
… herečka Halle Berry, Jennifer Love Hewitt, Zoe Saldana či Kristen Bell. V českých luzích a hájích v roce 2013 se novomanželkou stala i modelka Agáta Hanychová, Vlaďka Erbová či herečka Zlata Adamovská. Do třetice všeho dobrého či zlého se oženil i herec a producent Jiří Pomeje.

 

-juf-

reklama

reklama