Renata Langmannová chystá svatbu. A TOP STAR magazín je u toho

TOP STAR magazín sledujte v pondělí ve 21.30 na Primě.
Sexy Renata Langmannová
Sexy Renata Langmannová
facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. LANGMANNOVÁ SE PŘIPRAVUJE NA SVATBU

Miss Renata Langmannová se za dva měsíce vdává a přípravy jsou v plném proudu a TSM je exkluzivně u toho!

2. OCHOTSKÁ MĚLA ZÁNĚT

Míša Ochotská měla zdravotní problémy. Zánět prsu, ke kterému se přidaly vysoké horečky. Navíc nás exkluzivně vezme na cvičení a prozradí, jak se dává po porodu znovu dohromady, aby se svému Rosolovi líbila.

3. PETRA JANŮ MÁ TRAUMA

Zpěvačka Petra Janů se jen tak ničeho nezalekne, ale hluboký bazén v ní dokáže vzbudit pořádnou fobii. V dětství se totiž skoro utopila a od té doby se vodě vyhýbá obloukem.

4. LOVESTORY LIMONADOVÉHO JOEA

Limonádový Joe Karel Fiala oslaví v říjnu 50 let výročí manželství. Je mu 90 a je stále plný vtipu. Netradiční lovestory.

5. ANIFE PODNIKÁ

Anife se rozhodla otevřít salon a začíná podnikat. Kolik jí to stálo? Kde na to vzala peníze a kolik jí to bude vydělávat?

6. SINGLE ŽENY

Jak se žije slavným ženám bez mužů? Kateřina Kornová neuvěřitelně zhubla, stará se o sebe a záleží jí na tom, jak vypadá. Uršula Kluková rozčiluje své vrstevnice tím, jak je stále upravená, usměvavá a spokojená. Potřebují vlastně v životě muže?

7. LAUFERŮV PŘÍBĚH

Josef Laufer prožil válku s rodiči v Anglii, když se vrátili do Čech, neuměl česky. První česká písnička, co uměl, byla Šla Nanynka do zelí, ale slovům nerozuměl.

Reklama
Reklama