Reportér Krimi zpráv ve VIP vraždách: Seriály jsou přitažené za vlasy!

Jaroslav Kasnar si svou první seriálovou roli užíval na plno. Aby taky ne, herecké ambice má už od dětství. O hereckých vlohách našeho kolegy se můžete přesvědčit už dnes večer v seriálu VIP vraždy, hned po TOP STARu, který vám přináší záběry z natáčení v 19.55.
Jaroslav Kasnar si v seriálu zahrál sám sebe.
Jaroslav Kasnar si v seriálu zahrál sám sebe.
archiv

reklama

 A jak to Jardovi šlo? „To musí posoudit diváci, jak mi to šlo. Já tedy doufám, že jsem to nezkazil. Stát před kamerou jako herec byl vždycky můj sen, takže se mi splnil dětský sen.“  Na place se náš kolega setkal s ústřední postavou seriálu detektivem Beranem, tedy v civilu sympatickým Patrikem Děrgelem. „Je to vždycky takové oživení. Mně se líbí, jak jsou ti lidé vždycky nervózní, aby mi to nezkazili, a přitom to většinou zkazím já,“ říká herec se smíchem.

Patnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě

EXTRA Jak se fotily hlavní hvězdy seriálu VIP vraždy

Jarda si detektivních případů užívá nejen v práci, ale i ve volném čase. „Detektivní seriály mě hodně baví, třeba Sběratelé kostí.  Ale zase já jak vidím pod pokličku té české policie, tak vidím jak jsou ty seriály přiitažené za vlasy.“ A bude Jaroslav Kasnar hrát i v dalších primáckých seriálech? To se dozvíte v reportáži Andy Košťálové.

reklama

reklama