Reportérka Top Staru Lucie Špaková má nový projekt Odvážlivci

Odvážlivci - to je název nového projektu primácké tváře a reportérky Top Staru Lucie Špakové. Pomoci má lidem, kteří mají z něčeho strach a bojí se to změnit. Lucka jim chce dodat odvahu k prvnímu kroku a pozvala si na to rovnou třicet ambasadorů, mezi kterými samozřejmě nechybí známé tváře.
27. 3. 2018 TOP STAR: ODVÁŽLIVCI - TO JE NÁZEV NOVÉHO PROJEKTU REPORTÉRKY TOP STARU LUCIE ŠPAKOVÉ
27. 3. 2018 TOP STAR: ODVÁŽLIVCI - TO JE NÁZEV NOVÉHO PROJEKTU REPORTÉRKY TOP STARU LUCIE ŠPAKOVÉ

reklama

„Když potřebuješ změnit práci nebo odejít ze vztahu, tak ta odvaha je důležitá. A mně psali fanoušci a návštěvníci Stroodlu různé příběhy. Tak jsem si řekla dobře. Tak pokud to lidi tak děsí, proč jim nedodat odvahu," popsala nám svůj impuls Lucie.

 

Jako malá jsem si přála, abych jednou mohla chodit do Peach Pitu s Brandou a Kelly :D Pak jsem toužila mít svý místo, kam budu patřit stejně jako to měla partička z Přátel. Teď už ale své místo mám. Po téměř dvou letech jsme se dopracovali i k formátu, který je sice ze všech nejmenší, ale má obrovskou sílu. ŠTROODL BRUNCH. Nejde tak ani o to, že se člověk skvěle nají, že se něco dozví. Tím nejsilnějším momentem pro mě byl okamžik, když jsem Vás všechny viděla s jakou chutí otvíráte srdce a své životy, těm co si náhodou sedli vedle vás. Každý chce někam patřit. Každý chce být viděn. Chceme se vzájemně propojovat a inspirovat. Toužíme sdílet a někdy potřebuje radu. Proč dělat, že je to jinak? Toužíme být milováni, oblíbeni, uznáni, pochopeni. Chci. To je to prostředí, které chci vytvářet. A nabízet Vám k vašemu růstu. S láskou Lu Velké díky Markétce a Terce za jejich velké srdce. Děkujeme za prostor ve skle, kde jsem se cítila tak skvěle. A těším se, že 31.3 budeme pokračovat.  http://stroodlprague.com/events/budicek-lucii-ladou-noskovou/ @stroodlprague @prostor_veskle @alzbeta_p #brunch#morning#sunday#inspiration#stories#friends

Příspěvek sdílený Lucie Špaková (@spakova_je_uz_takova),

Každý z nás má někdy chuť něco změnit, ale brání mu v tom předsudky, nebo strach z reakce okolí. Osobně se s tím setkal i jeden z nejsledovanějších youtuberů Kovy, který se nedávno veřejně přiznal k homosexualitě. „Hrozně se mi ulevilo. Já jsem o tom přemýšlel dlouhou dobu, kdy to udělám. Když jsem to řekl rodině a přátelům tak to byly velký kameny. Ale ten největší tam pořád visel. A když sem ho mohl teď odstřihnout, tak to bylo super. A ještě víc mě nadchly ty zprávy od lidí, které chodily, že jim to pomohlo udělat stejný krok v jejich vlastním životě. A to byl ten jediný krok, proč jsem to udělal," řekl Kovy.

 

 

Příspěvek sdílený Kovy / Karel Kovář (@kovy_gameballcz),

Součástí brunche s odvážlivci byly i talismany, ke kterým mají známé tváře zvláštní vztah. A všichni, kdo potřebují dodat odvahu, si je v rámci kampaně můžou zapůjčit. „My jsme s Tomášem propůjčili naše zrcadlo, které jsme koupili v takovém antíku v Nuslích naproti našemu tehdejšímu bytu. A to zrcadlo pro nás symbolizuje odraz našeho vztahu. Bylo svědek té naší největší lásky a my jsme si na něj psali zamilovaný vzkazy. A chtěli bychom tím zrcadlem dodat odvahu lidem, kteří se vlastně bojí podívat. Tak aby viděli toho, kdo může jediný udělat tu změnu a to jsou oni sami." řekla Tamara Klusová.

Spousta lidí dnes vnímá jako odvahu i pořídit si tři děti, jak to vnímá Tamara Klusová? „Já si myslím, že je to úplně úžasný a když vidím kamarádky, co mají jenom jedno dítě a vzpomenu si na to, když jsem měla jenom Josefínu, tak to byla daleko větší práce. Je to daleko lepší. Jenovéfka už je vlastně v nekonečném kině. Jenom pozoruje ty starší sourozence, napodobuje je a je to nádherný," prozradila Tamara.

Projekt podpořila i známá fotografka Lucie Robinson. I její práce vyžaduje leckdy odvahu. "Člověku se občas při cestách něco stane. Takže třeba loňské září kdy nás při focení na ostrově Svatý Bartoloměj zastihl hurikán Irma. A odvahu chce taky oslovit některé lidi, třeba kterých si vážíte," řekla Lucie.

reklama

reklama