Režisér Hvězdných válek: Tajná svatba!

Americký filmový režisér George Lucas (69) se oženil. Vzal si dlouholetou partnerku Mellody Hobson (44). Nebýt jedné gratulace Twitteru, veřejnost by se o svatbě asi jen tak nedozvěděla.
George Lucas se svou manželkou Mellody Hobson
George Lucas se svou manželkou Mellody Hobson
isifa.com

reklama

Tím, kdo informaci přes sociální síť pustil do světa, byl herec Samuel L. Jackson. O přísně utajované svatbě se veřejnost dozvěděla díky gratulaci na Twitteru, kterou režisérovi napsal.

„Zvolejme galaktické sláva na počest mistra Lucase a jeho nevěsty Mellody! Toto je jejich svatební den,“ gratuloval novomanželům Samuel L. Jackson.

Tvůrce legendárních Hvězdných válek a prezidentka společnosti Ariel Investments tvoří pár od roku 2006. Zasnoubili se tento rok v lednu. Pro Lucase (69) to je již druhá svatba, Mellody šla k oltáři poprvé. Hvězdné války režiséra, producenta a scenáristy George Lucase jsou dnes již kultem v oblasti sci-fi žánru.

V roce 1971 založil Lucas produkční společnost Lucasfilm, která se stala průkopníkem v mnohých oblastech. Dceřiné společnosti Lucasfilmu jsou dnes například Light & Magic, Skywalker Sound či LucasArts. Lucasovy filmy se staly lídry ve vytváření nových technologií v oblasti vizuálních efektů, zvuků a počítačových animací.

-juf-

reklama

reklama