Richard Krajčo zažil studenou „sprchu“! Jak se s ní vypořádal? (VIDEO)

Zpěvák, po kterém vzdychají stovky a stovky fanynek, se musel potýkat s něčím, co by se dalo lehce označit jako studená sprcha. I když o klasickou sprchu tu nejde.
Richard Krajčo na sebe vychrstl kýbl ledové vody!
Richard Krajčo na sebe vychrstl kýbl ledové vody!
Reprofoto video Facebook Kryštof

reklama

Vodu na sebe ale doopravdy chrstnul! A to v rámci výzvy Ice bucket challenge (výzva kýble s ledem), která má upozornit na nemoc ALS neboli amyotrofickou laterální sklerózu a zároveň pomoci vybrat co největší částku na výzkum léčby této zákeřné nemoci, která postihuje svaly, které degeneruje, a končí smrtí.

Přitom jak ve videu avizuje, nikdy se podobné akce nezúčastnil. V rámci výzvy však nominoval další tři, respektive čtyři lidi. Do 24 hodin tak na sebe musí vylít kýbl ledové vody Marek Ztracený, Libor Bouček a Roman Vaněk. Jako prémii pak Richard přidal výzvu i argentinskému fotbalistovi Lionellu Messimu.

Richard není ale první, kdo byl vyzván. Vodu na sebe chrstl už i Michal David nebo ze zahraničních celebrit zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg nebo CEO Microsoftu Satya Nadella, který si nechal ledovou vodu nalít na hlavu od svých kolegů. Další by měli následovat, Zuckerberg totiž nominoval samotného zakladatele Microsoftu Billa Gatese.

Jak to Richard zvládl? Mrkněte!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Richard Krajčo - ALS

Mohlo by vás zajímat:

Režisérka a scenáristka Karin Babinská odhadne herce už během rozhovoru při castingu

ROZHOVOR. Mluvil Richard Krajčo Karin Babinské do jejího filmu Křídla vánoc?

Richard Krajčo s milenkou Karin Babickou
Autor: isifa.com Richard Krajčo s milenkou Karin Babickou

7 věcí, za které by nás měl Zuckerberg rovnou střílet
7 věcí, za které by nás měl Zuckerberg rovnou střílet

reklama

reklama