Ricky Martin vystoupil v Praze a podle jeho slov u nás nechal své srdce!

V neděli měl ve Vysočanech koncert Ricky Martin. Poprvé u nás v Republice! Prý to bylo úžasné. Hodně se převlékal a tančil jak smyslů zbavený. A prý tady nechal srdce. Paráda!
10. 9. 2018 TOP STAR: RICKY MARTIN VYSTOUPIL V PRAZE A PODLE JEHO SLOV U NÁS NECHAL SVÉ SRDCE
10. 9. 2018 TOP STAR: RICKY MARTIN VYSTOUPIL V PRAZE A PODLE JEHO SLOV U NÁS NECHAL SVÉ SRDCE

reklama

Už při vyhlášení evropského turné nejedno srdce milovníka latino hudby zaplesalo. Úplně poprvé se u nás objevila světová hvězda Ricky Martin. Prý i přes svůj tzv. punkový přístup koncert zvládl na jedničku. Vše to začalo sobotním příletem. Místo ohlášených 18:10 minut, Ricky přiletěl krátce po osmé večer. Do hotelu přijel přes VIP zásobovací vjezd, takže se všem novinářům a sběračům podpisů úspěšně vyhnul.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tonight at the O2 Arena in Prague. Last show of our European summer tour.

Příspěvek sdílený Ricky (@ricky_martin),

Kvůli údajným zdravotním komplikacím, protože je Ricky silný alergik, dorazil do arény na poslední chvíli. Po úvodní skladbě Maria divákům slíbil, že když se jedná o poslední vystoupení v Evropě, nechá na něm své srdce. Ale že si vystoupení užije naplno. A to také splnil.

Kostými měnil jako chameleon a už po prvních skladbách jimi rozžhavil celou arénu. Byl to skvělý zážitek. A tak doufejme, že příště bude Ricky smělejší a rozhovory poskytne.

reklama

reklama