Rihanna pokořila Madrid v róbě ukrajinské návrhářky

Hvězdy světového renomé nepřestávají udivovat veřejnost svými originálními zjevy a modely. Z těch posledních lze uvést herečku Demi Moore či modelku Natalju Vodjanovou. A v pozadí samozřejmě nezůstala ani americká popová zpěvačka a herečka Rihanna.
Rihanna pokořila Madrid v róbě ukrajinského návrháře
Rihanna pokořila Madrid v róbě ukrajinského návrháře
Instagram/badgalriri

reklama

Ta v současnosti cestuje po celém světě v rámci prezentace své první kosmetické kampaně Fenty Beauty. Devětadvacetiletá zpěvačka Rihanna nedávno zavítala například do španělského Madridu. A právě zde se jí podařilo potěšit oko světových módních kritiků svým „provzdušněným“ modelem. 

 

 

Na sebe vzala šaty s volánovými rukávy ukrajinské návrhářky Marianny Senchiny. Během představení její vlastní kosmetiky tak oči novinářů, přítomných pánů, ale i dam, často mířily úplně jinam, než na její nové produkty. 

 

 

Podle módního časopisu Vogue se sama ukrajinská návrhářka Senchina nechala slyšet, že se jí po skončení přehlídky její nové kolekce ozval stylista Rihanny: „Nabídl mi, abych Rihanně přivezla několik modelů na vyzkoušení. Jsem ráda, že si vybrala a že se jí šaty líbí.“ A právě takhle získala Rihanna nový outfit, o kterém sezřejmě  ještě nějakou dobu bude mluvit.

reklama

reklama