Rok od SEBEVRAŽDY Robina Williamse: Našel se dopis na rozloučenou! Skutečné důvody jeho smrti jsou DĚSIVÉ...

Dobrovolná smrt sympaťáka Robina Williamse (†63) šokovala celý svět. Hned po jeho smrti se objevily spekulace, že na místě tragédie ležel dopis vysvětlující důvody, které komika ke strašlivému činu vedly. Tato informace byla později rodinou dementována. Nyní se prý ale doopravdy našel…
Robin Williams se oběsil před rokem a nyní se našla jeho poslední slova.
Robin Williams se oběsil před rokem a nyní se našla jeho poslední slova.
archiv

reklama

Robina našla 11. srpna 2014 oběšeného na nylonové šňůře jeho manželka Susan Schneider. V návaznosti na to se nechala v médiích slyšet: „Přišla jsem o manžela i nejlepšího přítele, svět pak o jednoho z nejpopulárnějších umělců. Mám zlomené srdce.“ Stejně tak se světem začala šířit údajná poslední slova herce: „Skoncoval jsem s tím!“ To se později ukázalo jako hoax. Otázky o obsahu dopisu na rozloučenou však přetrvávaly.

Robin Williams ve filmu Doktor Flastr

Konec spekulací! Robin Williams neměl v době smrti v těle drogy ani alkohol!

Rok od sebevraždy přichází americký bulvární magazín Globe se šokujícím odhalením. Tvrdí, že hercem napsaná poslední slova byla skutečně nalezena! Jde o naprosto překvapující důvody, proč se úspěšný herec k zoufalému činu odhodlal. Je známo, že se v minulosti potýkal se závislostí na alkoholu a drogách, která ho osudově poznamenala vzhledem k celoživotnímu boji s depresemi. Hlavním důvodem však prý byla  jeho potlačovaná homosexualita, se kterou se nedokázal vyrovnat. V dnešní době opravdu zbytečné. Na konkrétní obsah dopisu si ještě asi počkáme, ale už nyní je jasné, že to bude šok.

Když Jen viděla, jaký vztah má Sandra s Louisem, rozhodla se do toho jít také.

Jennifer Aniston (46) se konečně dočkala a bude mít děťátko: Jak se bude jmenovat, a co s tím má společného Sandra Bullock?

Salma Hayek je ve svém věku pořád kočka.

Ta je teda má: Hvězdná Salma Hayek se fotila nahoře bez! Jak se vám líbí?

Taylor se pěkně lekla!

VIDEO: Taylor Swift se při koncertě zapotila, vystartoval po ní fanatický fanoušek! Jak to dopadlo?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!