Rok od smrti Ivety Bartošové: Rychtář bude slavit. Na pomníček si nikdo nevzpomněl

Dnes je to přesně rok ode dne, kdy se se svým životem rozhodla skoncovat Iveta Bartošová. V den narozenin svého manžela spáchala na železniční trati sebevraždu.
Josef Rychtář zapaluje svíčku u pomníčku Ivety Bartošové
Josef Rychtář zapaluje svíčku u pomníčku Ivety Bartošové
Jiří Janoušek

reklama

Před smrtí se údajně zpěvačka radila s právníky o tom, jak by se mohla s Josefem Rychtářem nejrychleji rozvést. Dokonce několik dnů před sebevraždou napsala i dopis na rozloučenou, který Rychtář četl ještě v době, kdy byla Bartošová naživu. Proč se rozhodl nereagovat, se zřejmě nikdy nedozvíme. Zda by to Ivetu Bartošovou zachránilo, je také ve hvězdách.

Dnes, přesně rok po úmrtí Bartošové donesl Rychtář květiny na místo, kde se rozhodla zpěvačka ukončit svůj život skokem pod jedoucí vlak. Místo bylo zoufale prázdné a až na pár výjimek nebyly nikde květiny. Rychtář, který dnes slaví narozeniny, má tak důvod k zapíjení radosti i žalu. Zdeněk Macura, bojovník za práva týraných žen, se k tomuto smutnému výročí vůbec nevyjádřil.

Rodina Ivety Bartošové pochopitelně truchlí. Nejhůře je na tom syn Artur Štaidl, který na začátku roku zdědil majetek v hodnotě 14 milionů. Žádný finanční obnos mu však matku nevrátí. Všem pozůstalým přejeme upřímnou soustrast.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!