Romana skončila těsně před finále. 5 důvodů, proč došla tak daleko

Romana si do Duelu vybrala příliš silného soupeře. Vladka neporazila, a tak bude zítřejší Duel ve složení Vladko – Pavlína. To ale neznamená, že Romana nebyla letos jedním z nejvýraznějších hráčů ve Vile. Proč došla tak daleko? Dokonce dál, než sama kdy pomyslela?
Bacha na ní!
Bacha na ní!

reklama

1. Umí dělat show

Na rozdíl od mnohých soupeřů, kteří se často jen povalovali a nebyli ochotni se zapojit, nebo dokonce zesměšnit, Romana neváhala. Pár kilo navíc? Klidně se svlékla. Mohla by být trapná? No a co... Tohle je přece show. A jak si ji ona představuje, to předvedla hned na začátku, kdy své faldíky nacpala do kostýmu Supermana. "Vždycky s ní byla legrace," říká její sestra Karin.

2. Je jiná

Jako jediná vdaná žena a maminka přinesla do hry jiný příběh a rozměr. Zdaleka to ovšem neznamená, že svoji dceru nechala doma s lehkým srdcem. "Dělám to všechno hlavně pro ni," zmiňovala často. A dalo se tomu věřit. To vycítili i samotní VyVolení, kteří ji vypalcovali až na samém konci. Až když nebylo zbytí. Tak trochu jim dělala maminku všem...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Maminka Romana

3. Důvěrnice i drbna

Ale v obou případech platí, že ne zlá. S každým vyšla, všechny hádky rychle zapomínala a nikdy nevytahovala staré křivdy a nefér zbraně. Také s Vladkem se hádala. A jak! Přesto k sobě měli blízko a Romana ještě v Duelu řekla: "Nikdy toho nebudu litovat, že jsem si vybrala krále Vlada."

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Důvěrnice Romana

4. Byla legrační

Člověk jen nestačil zírat, co všechno fakt myslí vážně. Třeba to, že ve Vile straší. Nebo že se tam dějí zázraky (když jí zmizel ekzém)...:-)

Romana je citlivá duše

Pánbíčkářka Romana: Ve Vile se dějí zázraky!

5. Stál za ní velký příběh

Nemusela, ale řekla to na sebe: odléčila se ze závislosti na patologickém hraní. To není maličkost, na to potřebujete obrovskou sílu. A té se v Romaně skrývá mnohem víc, než by člověk na první pohled řekl. Z gamblerství je už venku, jak je přesvědčená její sestra.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte, co se bude dít ve Vile do zítřejšího Finále (od 20:15 na Primě) přes on-line kamery. Dnes na Prima love od 21:50 přímý vstup.

O vysněných pět milionů se ve Velkém finále utkají Vladko a Pavlína

Velké finále již zítra - hlasujte pro svého favorita!

Podrobnosti k Duelu Romany s Vladkem:

Vlado vyhrál Duel s Romanou

Poslední Duel má vítěze. Do Velkého finále postoupil Vladko!

Mohlo by vás zajímat:

VLADKO - Obrázek 11

Sodoma Gomora ve Vile? Pavlína líbala Vladkovi zadek + další lechtivé momenty ze soutěže!

Fenomenální Elvis Presley byl nalezen mrtvý v koupelně. Předávkoval se různými léky (jen jejich druhů bylo před dvacet! - počet pilulek neznámý). Jeho srdce nevydrželo a ve svých dvaačtyřiceti letech dostal infarkt. Zemřel v roce 1978

Jak to teď asi vypadá v rockovém nebi? Tváře hvězd, které zemřely předčasně

Petr Koukal už vidí jen lepší zítřky

Petr Koukal: V honírně jsem zažil krušné chvilky

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!