Ronaldo si užívá poslední dovolené i své milé před pracovní morálkou

Mistrovství světa ve fotbale je za námi a Cristiano Ronaldo má tři týdny na relaxaci a nabrání sil k novým zápasům FC Juventus, za který bude v současnosti hrát. Teď si proto užívá volých chvil se svou rodinou a primárně milou Georginou Rodriguez. A co by to bylo za dovolenou, kdyby nezveřejňoval společné fotografie.
Ronaldo
Ronaldo
instagram/@cristiano

reklama

Poslední sezóna byla pro fotbalistu pořádně náročná, a tak si teď dopřává zaslouženého volna. Na svém Instagramu zveřejnil snímek, na kterém pózuje se svou čtyřiadvacetiletou snoubenkou Georginou Rodriguez. ‚‚Dovolená se zlatíčkem!‘‘ připsal Ronaldo k fotografii.

Kde dvojice volné chvíle tráví, to zůstává záhadou. Podle všeho to ale vypadá, že se vydala za hranice rušného města a vstřebává krásy přírody. Na fotce můžeme vidět i hory a moře, kolem nikdo není a budova, kolem které se fotí působí jako hotel. 

Zároveň je ale pár oblečen celkem slavnostně. Georgina demonstruje fantasticky vymakanou figuru v černých kratičkých šortkách, tričku s hlubokým dekoltem a zlatých sandálkách na pořádně vysokém podpatku. No a Ronaldo známý jako módní guru zvolil černé džíny, bílé tričko, tenisky a světle hnědé sako s černým vzorem. 

Děti dvojice s nimi nejspíše nejsou, i když obvykle tráví čas rodina pohromadě. Třeba začátkem července si užíval Ronaldo společně s Georgi a Cristianem juniorem na jachtě. Uvidíme, jak bude trávit sportovec celé tři týdny. Jistě se ještě máme nač těšit.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!