ROZCHOD! Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová již netvoří pár!

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr a modelka Veronika Kopřivová se rozešli. Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rozchod se odehrál údajně již před rokem.
Jágr a Kopřivová
Jágr a Kopřivová
instagram

reklama

Spekulace se potvrdily. Dvojice se rozešla údajně už před rokem, ale veřejnosti tuto skutečnost dlouho tajila. Vztah Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové trval údajně od roku 2016, kdy Veronika zveřejnila na sociální síti první fotografii, na které jí Jaromír zavazuje lední brusle.

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Autor: nstagram.com/jj68jaromirjagr Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr

Celé tři roky vztah drželi pod pokličkou. Hlídali si své soukromí a společné fotografie zveřejňovali jen výjimečně. Proto téměř nikdo nezaregistroval, že je jejich vztah už dávno u ledu. Nedávno ovšem začal  bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický na svůj Instagram přidávat snímky s Jágrovou partnerkou, a to začalo být fanouškům divné.

Je tohle nový přítel Veroniky Kopřivové?

GALERIE: Tohle je prý nový přítel Veroniky Kopřivové! Je vážně víc sexy než Jágr?

S modelem Veronika udržuje dlouhodobě spolupráci v rámci svého internetového obchodu s oblečením. Dubovický v minulosti chodil například s modelkou Andreou Bezděkovou nebo s Anetou Vignerovou. Nyní si s Veronikou užívají dovolenou v Itálii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Mister Universe (@miroslavdubovicky),

I když Veronika o rozchodu mlčí, Jaromír Jágr to vidí jinak. „S Veronikou už nějakou dobu pár netvoříme, každý z nás si tedy může dělat, co chce. Tuto informaci jsme nezveřejňovali, protože je to čistě naše soukromá věc,“ potvrdil webu Expres.cz Jágr.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova),

Jelikož Jaromír vytvořil na Veroniku svým vyjádřením tlak, zveřejnila dnes vlastní prohlášení:

„S Jaromírem už nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Neventilovali jsme to, protože jsme měli povinnosti a práci a taky jsme potřebovali čas, abychom se se situací mohli v klidu, bez tlaku médií, vyrovnat. Každý z nás už má svůj život, ale vycházíme spolu a vzájemně se respektujeme,“ svěřila se Veronika svým fanouškům na Instagramu.

reklama

reklama