ROZCHOD! Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová již netvoří pár!

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr a modelka Veronika Kopřivová se rozešli. Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rozchod se odehrál údajně již před rokem.
Jágr a Kopřivová
Jágr a Kopřivová
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spekulace se potvrdily. Dvojice se rozešla údajně už před rokem, ale veřejnosti tuto skutečnost dlouho tajila. Vztah Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové trval údajně od roku 2016, kdy Veronika zveřejnila na sociální síti první fotografii, na které jí Jaromír zavazuje lední brusle.

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Autor: nstagram.com/jj68jaromirjagr Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr

Celé tři roky vztah drželi pod pokličkou. Hlídali si své soukromí a společné fotografie zveřejňovali jen výjimečně. Proto téměř nikdo nezaregistroval, že je jejich vztah už dávno u ledu. Nedávno ovšem začal  bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický na svůj Instagram přidávat snímky s Jágrovou partnerkou, a to začalo být fanouškům divné.

Je tohle nový přítel Veroniky Kopřivové?

GALERIE: Tohle je prý nový přítel Veroniky Kopřivové! Je vážně víc sexy než Jágr?

S modelem Veronika udržuje dlouhodobě spolupráci v rámci svého internetového obchodu s oblečením. Dubovický v minulosti chodil například s modelkou Andreou Bezděkovou nebo s Anetou Vignerovou. Nyní si s Veronikou užívají dovolenou v Itálii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Mister Universe (@miroslavdubovicky),

I když Veronika o rozchodu mlčí, Jaromír Jágr to vidí jinak. „S Veronikou už nějakou dobu pár netvoříme, každý z nás si tedy může dělat, co chce. Tuto informaci jsme nezveřejňovali, protože je to čistě naše soukromá věc,“ potvrdil webu Expres.cz Jágr.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova),

Jelikož Jaromír vytvořil na Veroniku svým vyjádřením tlak, zveřejnila dnes vlastní prohlášení:

„S Jaromírem už nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Neventilovali jsme to, protože jsme měli povinnosti a práci a taky jsme potřebovali čas, abychom se se situací mohli v klidu, bez tlaku médií, vyrovnat. Každý z nás už má svůj život, ale vycházíme spolu a vzájemně se respektujeme,“ svěřila se Veronika svým fanouškům na Instagramu.

Reklama
Reklama