Rozzuřený Bieber: Všechny vás zabiju!

Po nedávném incidentu s drogami, které se našly v autobuse Justina Biebera, čelí zpěvák dalším nepříjemnostem. Jeden z Justinových fanoušků podal žalobu na jeho ochranku.
Zpěvák Justin Bieber ztrácí kvůli svým manýrům fanoušky
Zpěvák Justin Bieber ztrácí kvůli svým manýrům fanoušky
isifa.com

reklama

Mladík tvrdí, že ho Justinova ochranka napadla poté, co chtěl popovou hvězdu vyfotit, jak kouří v jedné hollywoodské kavárně vodní dýmku. Dnes už bývalý fanoušek Justina Biebera šel tedy hned na policii a začalo vyšetřování.

Justinovi osobně se prozatím nepříjemnost vyhnula, nicméně v protokolu je uvedeno, že právě Bieber byl důvodem, kvůli kterému celý incident vznikl. Jde o další nepříjemnost v řadě, u které se známý zpěvák vyskytl. Před týdnem totiž v Miami Biebera zachytila kamera ve chvíli, kdy přikazoval své ochrance, aby jednomu z paparazziů sebrali fotoaparát.

Další malér se mladému zpěvákovi klube v Kalifornii. Justinovi sousedé z městečka Calabasas si stěžovali na jeho nezodpovědné řízení a kouření marihuany na veřejnosti. Popová hvězdička si to ale nenechala líbit. Rozzuřený Justin údajně začal vykřikovat, že své sousedy zabije. Výsledek? Bieberovi teď hrozí i trestní stíhání za výhrůžky.

-juf-

Stres nás ničí

Vředy, rakovina i fleky na kůži. Co všechno způsobí stres?reklama

reklama