Ryan Reynolds v novém zábavním teaseru filmu Deadpool 2

V květnu příštího roku se 41letý lamač ženských srdcí Ryan Reynolds vrátí na filmová plátna v podobě věčně upovídaného, intelektuálního vraha ve snímku Deadpool 2. První záběry z pokračování světového trháku podle komiksu Marvel se objevily na sociálních sítích loni na jaře. Nyní se mohou fanoušci konečně kochat záběry novými, protože tvůrci zveřejnili úplně nový teaser.
Ryan Reynolds
Ryan Reynolds
instagram/@spletnik_ru

reklama

V prvních záběrech si Deadpool zkouší zahrát na amerického populárního malíře Boba Rosse, který je znám především svými výukovými videi. Herec Ryan Reynolds v převleku superhrdiny a ještě navíc Boba Rosse učí diváky malovat krajiny a až na konci videa jsou představeny nové záběry z očekávaného filmu. 

 

Reynolds si poprvé zahrál nesnesitelného a nezničitelného Deadpoola ve filmu X-Men Origins: Wolverine z roku 2009 a posléze přišel snímek Deadpool (2016) od režiséra Tima Millera. Pokračování si však vzal na starost režisér David Leitch a druhý díl je tedy plánován na 31. května 2018.

Připomeňme si, že Ryan Reynolds byl změnou režiséra zaskočen a zklamán. Herec si je jistý, že za slávou a úspěchem prvnotního dílu Deadpoola byl právě Tim Miller. Při odchodu režiséra se rozhodl natáčecí plochu opustit i holandský zvukař a skladatel Tom Holkenborg, Ačkoli ještě není představen druhý díl slavného snímku, už se hovoří o přípravách třetího dílu. A jak to dopadne? Uvidíme za půl roku. 

reklama

reklama