Rychtář s Macurou: Šílená rvačka na koncertě Ivety Bartošové ve Svitavách (průběžně aktualizujeme)

Na jedné straně manžel zpěvačky Ivety Bartošové Josef Rychtář a jeho syn, oba rozžhavení vzteky doběla. Na druhé straně Ivetin ctitel a letní "únosce" Zdeněk Macura, který si na koncert ve Svitavách koupil lístek. Koho odvezla policie k výslechu? Víme to!
Video VIP zprávy: Macura versus Rychtář
Video VIP zprávy: Macura versus Rychtář
archiv

reklama

V policejním antonu se nakonec ocitl Zdeněk Macura. Ten doplatil na svoji lásku ke zpěvačce. Koupil si totiž lístek na Ivetin svitavský koncert. Ochranka ho ale nevpustila – pro zpěvačku a jejího manžela je zkrátka persona non grata. Proto Macura oznámil chování pořadatelů a Josefa Rychtáře se synem na policii.

Macura se záměru jít na koncert nechtěl vzdát a strhla se obrovská bitva, ve které došlo na pěstní souboj jako na Divokém západě. Macura chtěl proniknout na koncert nepozorován – plížil se do sálu schovaný do kapuce mikiny. Byl ale odhalen a nastala mela.

Iveta si Svitavy a zdejší kulturní středisko vybrala jako místo pro svůj comeback. Poprvé po dlouhé době vystoupila s živou kapelou. Zatímco koncertovala a rozdávala autogramy, venku zuřila bitva. Připravujeme ještě večer bohatou fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat:

Počkej, já Ti to spravím

Přitáhni mě, Pepo! Aneb když slavní ještě nepózují. FOTOGALERIE ze Slavíků

Video VIP zprávy: Iveta Bartošová pracuje na svém vzhledu - místo tří chybějících zubů teď bude mít nové a zase krásný úsměv

Iveta Bartošová: Jen takhle malý kousek mi chybí do krásy!

I napodruhé v bílém...

Válka nevěst jménem Iveta Bartošová. Není svatba jako svatba

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!