Rychtář už nemusí hnout ani malíčkem a má vyděláno! Sebevraždou Ivety si přijde na pěkný balík!

Josef Rychtář sice veřejně prohlásil, že se zřekne domu v Uhřiněvsi ve prospěch Artura a vrátí se do domu v Říčanech, kde v současné době bydlí jeho exmanželka Darina. Ta se jeho návratu bojí a je touto skutečností dost znepokojena, stejně jako okolní sousedé.
Na začátku to vypadalo na klidný vztah. Josef Rychtář se svou slavnou manželkou chlubil
Na začátku to vypadalo na klidný vztah. Josef Rychtář se svou slavnou manželkou chlubil
Jiří Janoušek

reklama

Ano, Rychtář nechá dům Arturovi. Jaký to ušlechtilý čin! Zapomněl však dodat, že na domě je dluh 1 400 000kč. To není tak lákavé a tak se spokojí s kontem, na které mu chodily veškeré příjmy jeho zesnulé manželky Ivety Bartošové. Sama Iveta několikrát uvedla, že její finance má pod kontrolou její manžel a ona od něj dostává pouze kapesné. Rychtář má konto údajně konto, na které mu chodí veškeré tantiémy a pokud koncertovala i honoráře za vystoupení. A to opravdu nejsou malé sumy a po její smrti se tyto příjmy bohužel ještě několikrát znásobily. Za každou odehranou písničku v rádiu, za jakýkoliv pořad v televizi, kde se Iveta objevila, jdou Rychtářovi na účet tisíce!

Takže teď se pravděpodobně Josef Rychtář usadí ve vile v Říčanech, kde mu toho údajně moc nepatří, ale nějaký podíl na domě ano a jelikož nemají s exmanželkou dořešené majetkové vyrovnání, paní Darině reálně hrozí, že jí Rychtář bude opět dělat ze života peklo na zemi.

Vypadá to tedy na skutečně pohodivý a zajištěný život! Bude sedět v domě své exmanželky Dariny a mnout si ruce, jak si to pěkně zařidil? Penízky se mu budou hromadit na kontě a případně opět zinscenuje nějakou komedii, ke které si pozve televizi a fotografy a story prodá, jako to dělal i za života Ivety. Je to opravdu PAN podnikatel, který podnikne asi cokoliv.

Mohlo by vás zajímat:

Tak jak to je s tím obrazem, pane Rychtáři?

Zfalšoval Rychtář i svůj narozeninový dárek?! Obraz od milující Ivety?

Rychtář si užívá poslední dny své mediální slávy. Právě čeká na kondolence Ivetiných fanoušků

Byly na těle Ivety Bartošové známky domácího násilí? Rychtářovi zvoní hrana!

Soud Josefa Rychtáře a Zdeňka Macury

5 naprosto šílených věcí, které Josef Rychtář provedl od úterka. HLASUJTE, která je nejhorší

Iveta a Domenico byli krásný pár

Hrabě Martucci: Exkluzivní rozhovor jen pro Prima-Style.cz. Volala Iveta o pomoc i jemu? Jak se seznámili, proč rozešli?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!