RYTMUS může dál snít. V Česku jeho nový film moc lidí do kin nepřitáhl

Ani slzy mu nepomohly, aby dokázal Česku, že je opravdu král. V kinech ho v prvním víkendu porazily i slabé Pixely.
Rytmus - obchodník se slzami?
Rytmus - obchodník se slzami?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osm let nechal kolem sebe Patrik Vrbovský kroužit kamery, aby zachytily jeho ozajstný život, ale nakonec se jeho Sídliskový sen i o slabém premiérovém víkendu musel sklonit před slaboduchými Pixely – ty navštívilo 16 tisíc lidí, Rytmusovu cestu ke smíření se svou cikánskou duší pak o tísícovku méně. Navíc se dá čekat, že většina skalních fanoušků film navštívila hned zpočátku, takže návštěvnost půjde rychle dolů. Zkrátka, žádný velký hit – což není příklad třeba dvou neúnavných animovaných hitů V hlavě a Mimoňů, jež jsou v žebříčku hned za ním, které zůstavají i týdny po premiéře v dobré kondici.

VIP - Rytmus film

Ani recenze, včetně naší coolácké, film moc nechválily, jenže přesto může být Rytmus ve výsledku spokojený, jeho Slováci mu totiž rozumějí, což dokazuje úctyhodných 43 tisíc diváků v premiérovém víkendu. Sám se na svých facebookových stránkách chvástá, že je nebojácný muž, který nebere fádní střed: "Buď stratím alebo získam, stred neexistuje". Tak to by nás zajímalo, jak si to celé přebral.

Který z česko-slovenských hitmakerů by si podle vás ještě zasloužil svůj vlastní film? Karel Gott, Miro Žbiro, Majkl David, Rišo Müller, Lešek Semelka nebo snad Dan Nekonečný?

Rytmus - obchodník se slzami?

RECENZE: Jaký je RYTMUSŮV film Sídliskový sen? Není to spíš noční můra?


Reklama
Reklama