Rytmus pořídil nové hnízdečko lásky. Mrkejte na ten luxus!

Rapper Rytmus (41) má jednoduchý vkus – spokojí se vždy s tím nejlepším! Proto si se svou mladou přítelkyní moderátorkou Jasminou Alagič (29) pořídil opravdu luxusní vilu.
Luxusní vila rappera Rytmuse
Luxusní vila rappera Rytmuse
Realitní kancelář Arvin and Benet

reklama

Blesk.cz přišel s informací, že se jedná o honosné sídlo v Malinově, okrese Senec nedaleko Bratislavy. Luxusní realitní kancelář Arvin and Benet tuto vilu nabízela za 15 miliónů korun! Jak v realitce potvrdili, dům je prodán a inzerát zmizel i z webu. Přepychový dům je ve tvaru písmena „L“ a náleží k němu i udržovaná zahrada s bazénem a terasou, na kterou se dá jít ze všech pokojů. Vila se skládá z moderní kuchyně, velkého obývacího pokoje s krbem, který je obložen vzácným kamenem – pro romantické večery s Alagič jako stvořené.

 

I napriek všetkým proroctvám ta ľúbim každý deň viac 

Příspěvek sdílený Jasmina Alagič (@jasmina_alagic),

Dále se v domě nachází velká vstupní hala, rustikální jídelna a prostorná koupelna se sprchovým koutem i vanou. Samozřejmě nesmí chybět ani dva dětské pokoje a ložnice s vestavěnou knihovnou, do které si zamilovaný pár vybral i pořádnou postel za neuvěřitelných 800 tisíc korun! V Instastories se Rytmus pochlubil fotkou, na které je schválně vidět cenovka. Jasmina neváhala a hned vyzkoušela její pružnost – jistota je jistota. Kde jinde plodit děti, než na posteli za statisíce! Součástí objektu je i samostatný domek s venkovní kuchyní a prostorem na relaxaci. Pozemek je však uchráněn od očí zvědavců. Aby měli milenci klid, je obehnán vysokou zdí.

Honosná postel
Autor: Instagram.com/rytmusking Honosná postel
Jasmina Alagič na posteli
Autor: Instagram.com/rytmusking Jasmina Alagič na posteli

Stejně hodnotný dům si Rytmus pořídil před lety i s bývalou přítelkyní zpěvačkou Darou Rolins. Za 15 miliónů si ho nechali postavit v Tuchoměřicích u Prahy. Po rozchodu v něm však zůstala Dara a rappera vyplatila.

Dara Rolins

Dara Rolins vůbec poprvé promluvila o rozchodu s Rytmusem. Je nešťastná? Smutná? Nebo zhrzená?

reklama

reklama