Rytmusova nová milá: V dětství jsem měla spoustu komplexů

Moderátorka Jasmina Alagič (27) se do povědomí diváků dostala především svým vztahem s rapperem Rytmusem (41). Ten je z dívky a především její vizáže nadšený, ona ale právě kvůli vzhledu trpěla dlouhou dobu komplexy. Věřili byste, že ji ve škole šikanovali?
Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
instagram/@jasmina_alagic

reklama

‚‚V dětství jsem měla spoustu komplexů. Vysmívali se mi kvůli jménu a ptali se mě, kde mám Aladina a koberec. Komplex jsem měla i ze své výšky. Velmi rychle jsem vyrostla a nade všemi jsem trčela,‘‘ nechala se moderátorka slyšet pro jeden z rozhovorů. Dnes jsou ale časy šikany pryč a dívka je jednou z mediálně nejsledovanějších osobností československé scény. 

Není to ale jen tak, že vypadá Jasmina tak jak vypadá. V roce 2016 se rozhodla pro výplň rtů, i když měla obavy, aby po zákroku nepůsobila nepřirozeně. Kdo ví, zda by si jí rapper všiml, kdyby nějakou tu plastiku nepodstoupila. ‚‚Já si o sobě nemyslím, že jsem nějaká super krásná. Znám mnoho nádherných žen. Vím, že muži na mě oceňují především přirozenost a uvolněnost. Pro mě je důležité, když se můžu od srdce zasmát a užít si života.‘‘

Před nedávnem shodila Jasmina dlouhou hřívu a fanoušci tvrdí, že jí to sluší mnohem více. Říká se, že se změnou účesu dochází i k životním změnám. Rytmus by si měl krásku tedy ohlídat, aby mu v nejbližší době nefrnkla za jiným.

reklama

reklama