S dcerou Whitney Houston už to rodina vzdala: Odvezli ji do hospice, kde ji nechají zemřít

Jablko nepadá daleko od stromu, to bolestně pociťují příbuzní okolo žen z rodu Houston-Brownů. Whitney nezvládla drogy a zemřela ve vaně, Bobbi Kristina ji bude velice rychle následovat během několika týdnů.
Bobbi Kristina Brown s matkou Whitney Houston.
Bobbi Kristina Brown s matkou Whitney Houston.
profimedia

reklama

Je to příběh jako přes kopírák. Mladá a nadějná hvězda Whitney Houston (†48) si vzala za manžela rappera Bobbyho Browna a byla to divoká jízda plná drog a domácího násilí.

Ze svazku vzešla jediná dcera, Bobbi Kristina (22), která se přiživila na slávě rodičů, vletěla do drog taky a začala chodit s klukem jménem Nick Gordon, který s nimi domě vyrůstal od jejích dvanácti let jako její bratr. S Nickem si dopřávali kokain, heroin a další domácí mlácení, povedený bratro-snoubenec jí navíc vykradl peníze z účtu. 

Whitney Houston našli před třemi lety mrtvou ve vaně a i když oficiální zpráva mluví o selhání srdce, všichni víme, že talentovaná zpěvačka se ufetovala k smrti.

Bobbi Kristinu bude čekat podobný osud za pár týdnů. Od ledna tohoto roku byla v kómatu, kdy ji našli ve vaně stejně jako její matku, protože její tělo nápor drog a alkoholu nezvládlo, pak se z něj probrala a následně do něj byla znovu uměle uvedena, jelikož jí selhávají všechny orgány a má poškozený mozek. 

Rodina se proto rozhodla Bobbi odpojit od intenzivní péče a nechat ji převést do hospice, tedy na místo, kde se už jen čeká na smrt.

Smutný příběh. Bohužel ale je to každého volba, jak povede svůj život.

(bk)

reklama

reklama