Sandra Bullock: Už nechce žádného chlapa

Velmi odvážná tvrzení herečky Sandry Bullock (49) zveřejnil Daily Mirror. Sandra se rozplývala nad tím, jak je spokojená pouze se svým tříletým adoptivním synem a nechala se slyšet, že má vše, co k životu potřebuje. S muži evidentně dál nepočítá.
Sandra Bullock už žádného chlapa nechce
Sandra Bullock už žádného chlapa nechce
facebook

reklama

Psychologové však před podobnými postoji varují. Promítat celý smysl života do dítěte je podle nich nevhodné a Sandra by si měla do budoucna najít funkční vztah. Vzhledem k tomu, jak skvěle vypadá, by to neměl být problém. Jak ale herečka dokáže zvládnout strach z dalšího zklamání?

Sandra Bullock přiznala, že z několika nevěr svého exmanžela Jesseho Jamese byla doslova na dně. Manželství se jí paradoxně zhroutilo ve chvíli, kdy získala sošku Oscara. Nový smysl života našla až ve svém adoptivním synovi Louisovi.

„Byla jsem na dně a měla zlomené srdce. Nevěděla jsem, jak se znovu vzpamatuju. Chvíli to trvalo a pak jsem měla velké štěstí, že mám to, co mám. Nádherné dítě, přátele a rodinu, kterou nadevše miluji,“ řekla.

Tříletý Louis jí prý velmi pomohl najít nový pohled na svět. „Když máte dítě, vše je o objevování, trávení času s jinými dětmi, dlouhých procházkách a vše chcete dělat s ním. Teď se na věci dívám jeho očima,“ vysvětlila.

Sandra Bullock svou kariéru začala v 80. letech. Do podvědomí široké veřejnosti se dostala díky filmu Nebezpečná rychlost (1994), Zatímco jsi spal (1995) či 28 dní (2000). V roce 2010 získala Oscara za hlavní roli ve filmu Splněný sen (2009). Nyní ji můžete vidět v komedii Drsňačky (2013) či v thrilleru Gravitace, který se v českých kinech objeví 3. října 2013.

-juf-

A taková to byla láska...

Richard Gere se rozvádí

VV Eva

Eva je těhotná?

Petr Janda o sebe náležitě pečuje

Jak o sebe pečuje Petr Janda

Kdo je to?

Nejúchylnější kostým na večírku plastické chirurgie: Neuvěříte, kdo si ho obléknul!

Čí je to sukně?

Hádejte, které cudné krásce jsme se dostali pod sukni


reklama

reklama