Sarah Jessica Parker: Konečně má vlastní boty!

Sarah Jessica Parker, která se proslavila rolí Carrie ze seriálu Sex ve městě, uvede ještě letos na trh vlastní kolekci bot.
Sarah Jessica Parker v ráji bot Manolo Blahnik
Sarah Jessica Parker v ráji bot Manolo Blahnik
isifa.com

reklama

Obuv, která ponese jméno známé herečky, bude už od podzimu k dostání v obchodní síti Nordstrom. Cena jednoho páru by se měla pohybovat v přepočtu od čtyř do šesti tisíc korun. Sarah Jessica Parker tak krásně propojila svou filmovou roli s realitou. Postava Carrie Bradshaw v seriálu Sex ve městě, který vysílá Prima love, totiž nedokáže odolat krásným botám a utrácí za ně velké sumy. Nejraději má značku Manolo Blahnik.

Do seriálu tyto luxusní boty přinesla stylistka Patricia Field, která se starala o šatník všech postav. Trefila se skvěle! Střevíce Manola Blahnika díky Sexu ve městě získaly obrovský věhlas.

Sarah ovšem ve skutečnosti nepobíhá po ulicích New Yorku, kde se svou rodinou žije, v tak vysokých podpatcích. Na procházky s dětmi raději obuje pohodlnější tenisky nebo balerínky. Herečka má s hercem Matthewem Broderickem jedenáctiletého syna Jamese a čtyřletá dvojčata – holčičky Marion a Tabithu, které manželům porodila náhradní matka.

-leni- -kon-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!