Scarlett Johansson se zamilovala do novináře: Už koupila i byt!

Americká herečka Scarlett Johansson (28) se stala první hvězdou francouzského vydání magazínu Vanity Fair. Aby také ne. Kráska totiž neustále pendluje právě mezi Francií a Amerikou. Ve Francii možná zůstane natrvalo. A může za to láska…
Scarlett Johansson se zamilovala do Romaina Dauriaca
Scarlett Johansson se zamilovala do Romaina Dauriaca
Isifa

reklama

Půvabná herečka je na titulce červencového vydání velmi sexy. „Ona je vážně jedinečná. Má veškeré předpoklady být dokonalým modelem. Je totiž elegantní, krásná, vtipná a drzá,“ říká o Scarlett Johansson světoznámý fotograf Mark Seliger, který ji pro magazín Vanity Fair fotil.

„Pokud se Scarlett rozhodne žít v Paříži natrvalo, bude z ní skvělá Francouzka,“ řekl o herečce Seliger. O svém novém působišti má zřejmě Scarlett celkem jasno. Chvilku poté, co začala chodit s Francouzem Romainem Dauriacem, hned v Paříži koupila nový luxusní byt.

Herečka svůj románek s třicetiletým Dauriacem potvrdila už v květnu. Prozradila totiž, že společně chodí tančit na Manhattan. „Jsme nejlepší taneční pár na celém světě,“ řekla tehdy Scarlett. Romain je bývalý redaktor francouzského časopisu Clark, který se specializuje na umění.

-juf-


reklama

reklama