Schumacherova ex fotila pro Playboy! Hezký dárek k rozvodu, nemyslíte?

Zvláštní oslava rozvodu, ale proč ne? Možná, že si bývalá modelka tímto krokem dokazuje, že už je volná a může si opět dělat, co ona sama uzná za vhodné.
Cora Schumacher pózovala pro Playboy
Cora Schumacher pózovala pro Playboy
Cora Schumacher

reklama

Osmatřicetiletá Cora Schumacher, bývalá manželka závodníka F1 Ralfa Schumachera, se několik měsíců po rozvodu nechala přemluvit k nafocení velice odvážných fotografií pro německé vydání magazínu Playboy. Bývalá modelka byla podle svých slov oslovena časopisem již v minulosti, ale jako manželka Ralfa si to nedovolila, nechtěla ho kompromitovat. Teď se ale rozhodla pokračovat jinak.

Ralf v loňském roce věnoval hodně svého volného času svému bratru Michaelovi, snažil se mu být co nejvíce na blízku po jeho tragické lyžařské nehodě, která se stala v prosinci 2013. Možná, že právě to byl důvod jejich odcizení. Nedostatek času jeden na druhého.

Formuli 1 už Michael Schumacher nejspíš nikdy řídit nebude

Schumacher – Jak šel čas od zranění až k vědomí

 

Nejčtenější německý magazín BILD uveřejnil článek: „Cora má nové airbagy! Ralf o nich neví.“

Ralf (39) skutečně o prsou a o focení nic nevěděl. Cora se k tomu vyjádřila: „Je to můj bývalý manžel. Nechtěla jsem ho informovat, a proč bych měla?“

Focení pro Playboy v minulosti několikrát odmítla Foto:

Pro Playboy uvedla: „Ano, mám nová prsa. Poranila jsem si prsní sval a během operace mi museli dát nové implantáty. Měly by se měnit každých deset až dvanáct let u každého.“

Na otázku, proč se rozhodla zrovna teď pro focení, když ho v minulosti odmítala, odpověděla: „Kdy, když ne teď? Je to jako balzám pro mou duši, ta skutečnost, že stojím na okraji nové fáze života.“

Pár s Ralfem tvořili od roku 2001 až do letošního února, kdy se objevily zprávy o jejich rozvodu. Jejich církevní svatba se konala v kostele Maria Plain v Salzburgu v Rakousku v září 2002.

Svatební foto - Salzburg 2002
Autor: Cora Schumacher Svatební foto - Salzburg 2002

Mají spolu třináctiletého syna Davida, který bude i nadále žít se svou matkou.

Cora byla v minulosti napadána na sociálních sítích fanoušky Ralfa – vyjadřovali se o ní jako o zlatokopce, která si ho vzala jen pro peníze.

Ralf, který přestal závodit v roce 2012, přiznal, že žili již nějakou dobu každý zvlášť.

V roce 2004 se vynořily drby ohledně Ralfova milostného života. Psalo se, že má poměr s modelkou Katie Price. Později se německé noviny vyjádřily v tom smyslu, že informace byly nepravdivé.

reklama

reklama