Sean Penn a Madonna: No tohle! Málem ji zabil baseballkou a ona ho pořád miluje

Vypadá to, že příběh lásky mezi zpěvačkou Madonnou (55) a hercem Seanem Pennem (53) může mít po čtyřiadvaceti letech pokračování. A on ji přitom kdysi málem zabil.
Stále k sobě něco cítí
Stále k sobě něco cítí
isifa.com

reklama

Madonna několikrát označila Seana Penna za lásku svého života. Dokonce své city přiznala na kameru v dokumentu z roku 1991. Kdo byl v úterý na party v newyorské Gagosian Gallery, ten nezůstal ani na vteřinu na pochybách, že to mezi nimi stále jiskří.

Ona se mu vrhla kolem krku a na oplátku dostala několik polibků. Když se pak promítal dokumentární film Stevena Kleina o Madonně, Sean Penn podle svědků pronášel komentáře typu: "Úchvatná.", "Ona je zkrátka tak úchvatná!"

Sean je momentálně single, jen občas po jeho boku běhá nějaká kráska (jednu dobu to byla herečka Scarlett Johansson), stálý vztah nemá. Madonna chodí s tanečníkem a choreografem Brahimem Zaibatem (27), ale nikdo nepochybuje o tom, že by ho byla schopná poslat okamžitě k vodě.

Kvůli Pennovi? I to se může stát, pozvala ho údajně i na svůj říjnový koncert v Los Angeles.

Zdá se, že je všechno zlé zapomenuto. Čtyřleté manželství obou celebrit bylo pěkně divoké. V roce 1987 musela Madonna dokonce vyhledat zdravotnickou pomoc v Cedars Sinai Hospital poté, co ji manžel vzal po hlavě baseballovou pálkou.

jad

Mohlo by vás zajímat:

Madonna odhalila svou punkerskou tvář

Madonna zase vystrčila zadek!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kde má Madonna peníze?
Scarlett Johansson se zamilovala do Romaina Dauriaca

Scarlett Johansson se zamilovala do novináře: Už koupila i byt!

reklama

reklama