Sebedestrukce pokračuje: Bartošová utekla z Bohnic a Rychtář kope do míče

Iveta Bartošová nevydržela v léčebně déle než pár dní a po boku Josefa Rychtáře opustila bohnické oddělení pro psychicky narušené ženy. Oba se tvářili velmi spokojeně a Rychtář si dokonce poskočil a kopl v parku do míče.
 Iveta Bartošová se svým donedávna ochráncem Josefem Rychrářem
Iveta Bartošová se svým donedávna ochráncem Josefem Rychrářem
VIP zprávy

reklama

Není divu, že má radost. Bývalý bodyguard se snažil Bartošovou dostat z léčebny od té doby, kdy ji tam přivezli. A konečně se mu to povedlo. Vzhledem k tomu, že za pár dní se Ivetiny psychické problémy a závislost na alkoholu a lécích vyléčit nedají, vzniká otázka, proč a kam v tuto chvíli Rychtář svou nemocnou přítelkyni odváží? Že by ji chtěl schovávat v její vile v Uhříněvsi? Nebo jí také slíbil výlet k moři? V Itálii už dlouho nebyla….

Rychtář sice slibuje, že nedá Bartošové žádný alkohol a pokusí se ji vrátit do normálního života, ale nikdo tomu nevěří. Vzhledem k tomu, že je zpěvačka po operaci prasklého vředu na dvanácterníku, měla by zůstat na lůžku a nejlépe rovnou v nemocnici.

Dnes byl viděn v Bohnicích i zpěvaččin druhý „rytíř“ Zdeněk Macura, jak chodí kolem léčebny. Je zřejmě jen otázka času, než se přesune na místo zpěvaččina nového pobytu. Kdepak to asi tentokrát bude? A kdo bude koho stíhat tentokrát? Šílená story, zdá se, zdaleka nekončí.

-dad-


 Mohlo by vás zajímat:

Domenice Martucci obvinil Josefa Rychtáře, že chce Ivetu zabít

Průvodce šílenou alkonovelou Bartošová

Video VIP zprávy: Co říká na dění okolo Ivety Bartošové mediální odborník?

Alkonovela Bartošová: Co říká odborník?

Alkonovela Zatmění

Alkonovela graduje! Kdo vlastně chce zachránit Ivetu?

reklama

reklama