Sedm křížků byste jim rozhodně nehádali! Kdo ze slavných letos oslaví sedmdesátku?

Pořádný důvod k oslavě bude mít letos hned několik českých i světových celebrit, které oslaví neuvěřitelných 70 let. A my vám ukážeme hvězdy, kterým byste sedm křížků určitě netipovali!
Herečka Eliška Balzerová
Herečka Eliška Balzerová
Facebook/Eliška Balzerová

reklama

Eliška Balzerová

Herečka Eliška Balzerová
Autor: Facebook/Eliška Balzerová Herečka Eliška Balzerová

Eliška Balzerová patří k herečkám, které s věkem doslova zrají jako víno. Diváci si ji oblíbili jako mladou doktorku v seriálu Nemocnice na kraji města, ale svůj komediální talent dokázala i ve filmu Ženy v pokušení. Snad nikdo z nás nemůže zapomenout na její možná nejznámější roli maminky v rodinné komedii S tebou mě baví svět.

Eliška zraje jako pravá dáma s grácií a humorem, který ji neopouští ani v sedmdesáti.

Meryl Streep

10 věcí Meryl Streep hlavní
Autor: profimedia.cz 10 věcí Meryl Streep hlavní

Mimořádný herecký talent, který bude letos také sfoukávat už 70 svíček na dortu. To je Meryl Streep, herečka a osminásobná držitelka Zlatého glóbu a trojnásobná držitelka Oscara.

Meryl se narodila ve znamení raka, pro kterého je důležitá rodina. A to herečka splňuje do puntíku. Meryl Streep se provdala v roce 1978 za sochaře Dona Gummera, se kterým má čtyři děti. Nejčastěji ji v českém dabingu můžete slyšet v podání další úspěšné české herečky - Zlaty Adamovské.

Bolek Polívka

Bolek Polívka jako vyšetřovatel Olin
Autor: archiv Prima Bolek Polívka jako vyšetřovatel Olin

Ano, i tento herecký mistr, komediant a valašský král letos oslaví sedmdesáté narozeniny. Bolek má za sebou opravdu pestrý život, ve kterém například v Brně spoluzaložil Divadlo Husa na provázku, ale dokonce si založil i divadlo vlastní - s názvem Divadlo Bolka Polívky.

O Bolkovi je známo, že je milovníkem žen, není proto divu, že zplodil šest dětí. A taková Anička a syn Vladimír pokračují v hereckém řemeslu.

Richard Gere

Richard Gere
Autor: instagram/@spletnik.ru Richard Gere

Kdo by nemiloval Richarda Gera! Pretty Woman, Nevěsta na útěku, muzikálový film Chicago a mnoho dalších snímků, kde si tohoto charismatického herce zamilovaly miliony žen a dívek. I přesto, že teď je z něj šedivý pán, svým osobním kouzlem by předčil kdejakého mladíka! Ne nadarmo byl v roce 2006 zvolen Mužem roku.

V letech 1991-1995 byl ženatý s modelkou Cindy Crawford. Poté si v roce 2002 vzal za manželku modelku a herečku Carey Lowell po sedmileté známosti. Má s ní syna Homera Jamese Jigmea Gerea, který se narodil v roce 2000 a nese otcovo jméno. Manželství však nevydrželo. Loni se potřetí oženil - jeho vyvolenou se stala španělská publicistka a aktivistka Alejandra Silva.

Začátkem července 2015 se zúčastnil 50. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Z rukou Jiřího Bartošky během zahajovacího ceremoniálu převzal cenu Křišťálový glóbus.

6 slavných dam, které letos oslaví 50. narozeniny. Jaké je tajemství jejich krásy?

6 slavných dam, které letos oslaví 50. narozeniny. Jaké je tajemství jejich krásy?

reklama

reklama