Šéfkuchař Gordon Ramsay se raduje z pátého potomka!

Známý šéfkuchař Gordon Ramsay a jeho manželka Tana se radují z pátého dítka. Jednalo se o vymodleného syna, jelikož dvojice přišla v roce 2016 o dítě v pátém měsíci těhotenství.
Gordon Ramsay
Gordon Ramsay
twitter.com/GordonRamsay

reklama

Ve čtvrtek dvojice oznámila narození pátého potomka. Dostal jméno Oscar. Spolu mají již dceru Meghan (21), dvojčata Jacka a Holly (19), Matildu (17) a nyní novorozeného syna Oscara. Na malého sourozence se přišla podívat i devatenáctiletá Holly. Vzala si ho do náručí a na tváři se jí vykouzlil úsměv. Dokonce je na fotce miminko označeno a již teď vlastní svůj instagramový profil!

Holly s Oscarem
Autor: instagram.com/hollyramsayy/ Holly s Oscarem

„Po třech cenách BAFTA a jedné Emmy jsme konečně vyhráli Oscara,“ vtipně oznámil kuchař narození pátého dítka. Na sociální sítě zveřejnil fotografii se svou manželkou a novorozeným synem. „Prosím, přivítejte na tomto světě Oscara Jamese, který se narodil ve 12:58. Akorát včas na oběd,“ dodal Ramsay.

Dvojice už o jedno dítko přišla. Před Oscarem čekali syna, bohužel jeho manželka potratila v pátém měsíci. Smutnou událost tehdy zveřejnili na sociální síti.

COVER. Gordon Ramsay

Největším vzorem byla moje pracující máma, říká Gordon Ramsay

„Ahoj lidi, Tana a já vám chceme moc poděkovat za podporu během posledních pár týdnů. Prožili jsme opravdu zdrcující víkend, protože manželka v pátém měsíci potratila našeho syna. Všichni se z toho jako rodina vzpamatováváme, každopádně chceme všem ještě jednou poděkovat za vaši neuvěřitelnou podporu a modlitby. Nejvíc chci pak poděkovat úžasnému týmu lékařů z nemocnice Portland v Londýně za vše, co pro nás udělali,“ napsal Ramsay na Facebooku.

Gordon Ramsay: Souboj restaurací
Gordon Ramsay: Souboj restaurací

Nyní se Ramsay s Tanou radují z pátého potomka a jsou šťastní, že vše dobře dopadlo. Gratulujeme!

Manželka Tana s Oscarem
Autor: instagram.com/gordongram/ Manželka Tana s Oscarem

reklama

reklama