Selena Gomez je zpět! V léčbě ji podporuje její nejlepší kamarádka Taylor Swift

Po zpěvačce Seleně Gomez se slehla zem. Jen pár dní poté, co bývalý přítel Justin Bieber oznámil na sociální síti, že se bude ženit, skončila Selena v psychiatrické léčebně.
Selena Gomez je zpět
Selena Gomez je zpět
instagram

reklama

10. července 2018 oznámil zpěvák Justin Bieber na svém Instagramu, že se bude ženit. To pravděpodobně zamávalo s jeho bývalou přítelkyní Selenou Gomez, která následovně skončila dobrovolně v psychiatrické léčebně. Sama přiznala, že jí sociální sítě nedělají dobře na její psychiku.

Selena Gomez nafotila nové fotky pro Pumu
Autor: twitter.com/PopCrave Selena Gomez nafotila nové fotky pro Pumu

Popová hvězda přestala být aktivní na sociálních sítích od poloviny září 2018. „Dávám si pauzu od všech sociálních sítích. Zase. Pamatujte, že veškeré negativní komentáře ubližují,“ napsala pod poslední zveřejněnou fotku, než začala s léčením.

Selena je královnou Instagramu!

FOTO: Selena Gomez má nejvíce lajků u jediné fotky v historii! Překonala i své líbací foto s Bieberem!

Mladá umělkyně také kromě psychických problémů bojuje s nemocí zvanou lupus. Jedná se o autoimunitní onemocnění, které se léčí kortikoidy a antimalariky. V poslední fázi se léčí stejně jako rakovina, pomocí chemoterapie, kterou zpěvačka již jednou podstoupila. Selena během léčení rapidně zhubla, veřejnost tipuje 12 kilo. „Je to už dlouhá doba, co jste o mně naposledy slyšeli. Chtěla jsem vám jen popřát šťastný Nový rok a poděkovat za vaši podporu. Minulý rok byl pro mě rokem sebereflexe a zdolávání překážek. Překážky tu jsou od toho, abychom je mohli zdolávat. Věřte, že to není snadné, ale jsem na sebe pyšná, že jsem to zvládla,“ napsala na svůj Instagram.

Selena Gomez nafotila nové fotky pro Pumu
Autor: twitter.com/PopCrave Selena Gomez nafotila nové fotky pro Pumu

Taylor Swift podle deníku E! navštěvovala svou kamarádku během léčby a nyní tráví spolu spoustu času a vzájemně se podporují. „Bez Taylor a bez její rodiny bych tu dnes nestála. Díky nim jsem silná a vyrovnaná. Taylor tu byla vždy, když jsem ji potřebovala,“  svěřila se nedávno Selena. A i když obě bydlí od sebe celkem daleko, vždy si najdou na sebe čas. I na sklenku dobrého vína!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!