Selena Gomez: Konečně může pít!

I když si celebrity stále stěžují na přílišnou pozornost médií, přesto často a rádi o svém soukromí informují na sociálních sítích. Nejinak tomu je i u zpěvačky a herečky Seleny Gomez (21). Ta na instagram vyvěsila fotky ze své bujaré narozeninové oslavy.

reklama

Krásná Selena si na večírky rozhodně potrpí. Svou oslavou především chtěla dát světu vědět, že už konečně může oficiálně pít. V Americe totiž můžou legálně konzumovat alkohol jen , kterým je víc než 21 let.

Na svou velkolepou oslavu pozvala Selena lavně své přátele a kamarády mimo showbyznys. Z celebrit dorazila jen kamarádka, herečka Ashley Benson (23). Narozeninová party byla dámskou záležitostí a mužů tu bylo jen poskromnu. Podle fotografií to ale dámám ani trochu nevadilo.

Selena Gomez je známá pro svou roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly, který dvakrát vyhrál Cenu Emmy. Naposledy si herečka zahrála ve filmu Spring Breakers (2012). Její kariéra se postupně rozšířila i do hudebního průmyslu. Selena založila popovou kapelu Selena Gomez & The Scene. Mimo svou kariéru se Selena zviditelnila i dlouholetým vztahem s idolem teenagerek Justinem Bieberem (19).

Momentálně má Selena svou vlastní módní značku, která se jmenuje Dream Out Loud. Její výrobky se prodávají v obchodech K-Markt v USA. Selena ale myslí i na charitu. V roce 2009 se stala ambassadorkou UNICEF.

-juf-


 Mohlo by vás zajímat:

Selena Gomez s mámou Amandou těsně před narozením sestřičky

Selena Gomez: Chlapa nepotřebuju, narodila se mi sestra!

reklama

reklama