Selena Gomez potupné urážky nesnesla: Zhubla a ukázala postavičku jako lusk! Jak to udělala?

Selena Gomez podstoupila intenzivní dietu, a když se po nějaké době ukázala na veřejnosti, nestačili její fanoušci valit oči. Zpěvačku hitu „Good For You“ pranýřovali od dubna na sociálních sítích za její nadváhu poté, co se objevila v bikinách na pláži v Mexiku. Nyní je ale všechno jinak.
Selena Gomez zatočila s nadváhou a potěšila fanoušky.
Selena Gomez zatočila s nadváhou a potěšila fanoušky.

reklama

Za poslední dva měsíce se Gomez rozhodla zareagovat na vlnu nelichotivých komentářů, které poukazovali na povislé špíčky a neforemnou postavu. Sice prohlašovala, že „je zamilovaná do svého nového těla“, nicméně to asi nebyla tak velká láska. Celebrita sice nadále dává najevo, že je jí jedno, co o ní kdo říká, a že své fanoušky na sociálních sítích klidně sežere, když se rozhodne, ale nadávky a posměšky jí asi moc nepotěšily.

Selena Gomez představila své video k novému singlu Good For You

VIDEO: Líbí se vám Selena Gomez? Máme pro vás úplně NOVÉ SEXY VIDEO!

 

Přišlo tedy radikální rozhodnutí, že nadbytečná kila musí dolů! Lépe se o tom mluví, ale hůř se to realizuje. Jak to hvězdička internetu udělala? „Selena si předepsala tvrdou zeštíhlovací kůru. Dvakrát denně běhá na trenažeru a veškeré oblíbené roznášky jídel mají teď u ní dveře zavřené,“ prozradil zdroj ze zpěvaččina okolí magazínu Life & Style a dodává: „Prostě se rozhodla, že musí zhubnout za každou cenu. Už žádné burgery, smažené a mléčné koktejly. Jí jenom čerstvé ovoce, zeleninu a ryby.“ Jednoduchý recept na hubnutí evidentně zabral a Selena nikdy nebyla štíhlejší. Teď si zase pro změnu místo posměchu a urážek užije trochu té chvály.

Selena Gomez: Žádná romantika. Jde rovnou na věc

Selena Gomez: Žádná romantika. Jde rovnou na věc

 

reklama

reklama