Selena Gomez předvedla nový song! Promluvila i o vztahu s Justinem

Začátkem března se zpěvačka Selena Gomez (25) a její milý Justin Bieber (24) rozhodli pro pauzu v jejich vztahu. Ta už trvá pořádně dlouho a dvojice se dohromady stále nedala. Fanoušci už byli z nedostatku informací rozhozeni, ale před pár dny vydala tmavovlasá kráska novou píseň a zmínila, že její text celou situaci vystihuje.
Selena Gomez
Selena Gomez
instagram/@selenagomez

reklama

K dočasnému rozchodu jednoho z nejsledovanějších párů současnosti došlo kvůli neustálé pozornosti novinářů a veřejnosti. Selena mediální nátlak neustála a rozhodla se k radikálnímu kroku. Nikdo ale nečekal, že se pauza ve vztahu natolik protáhne a čtvrt roku nebudou k dispozici žádné nové informace. Teď ale Gomez vydala novou skladbu jako soundtrack k seriálu ‚‚13 Reasons Why‘‘ a nechala se slyšet, že text písně vše objasní. 

‚‚Daří se ti mi zlomit srdce, ale ono se hojí a bije pro tebe dál,‘‘ zní jeden z veršů písně. Podle slov Selenina okolí ale zpěvačka ještě není připravena se k Bieberovi vrátit a potřebuje ještě čas. ‚‚Měla dost času na sebereflexi a teď jen odpočívá a užívá si volna po boku svých přátel.‘‘

Jak to zatím vypadá, tak Seleně rozloučení s Justinem jen prospívá, rozhodně není z těch, kteří by prolévali krokodýlí slzy do polštáře. Na druhé straně zpěvák ale nadšeně vůbec nevypadá a kvůli rozchodu, ač dočasnému, se svou milou se podle slov svých přátel velmi trápí.

reklama

reklama