Selena Gomez: Žádná romantika. Jde rovnou na věc

Americká herečka a zpěvačka Selena Gomez (21) nemá problém líbat muže hned na prvním rande. Nebojí se ani zajít mnohem dál.
Selena Gomez: Žádná romantika. Jde rovnou na věc
Selena Gomez: Žádná romantika. Jde rovnou na věc
facebook

reklama

Mladá hvězda, která je momentálně na turné ke svému novému albu Stars Dance (2013), prý nemá čas na romantiku. Pokud by se její nový objev choval hezky, odměnila by ho hned polibkem.

„Pokud se ke mně muž na prvním rande chová hezky, nemám problém se s ním líbat,“ přiznala Gomez v rozhovoru pro bosenské Amp Radio. Bývalá přítelkyně zpěváka Justina Biebera (19) také prozradila, že se jí velmi líbí herec Ryan Gosling (33). Podle slov jejích kamarádek by se „nebála jít rovnou na věc“. Jen aby se nebál pro změnu Ryan…

Selena Gomez je známá především ze seriálu Wizards of Waverly Place (2007–2012). Zahrála i ve filmech Ramona (2010), Monte Carlo (2011), Muppets (2011), Spring Breakers (2012) a svůj hlas propůjčila animovaným postavičkám ve filmech Horton (2008), Arthur a Maltazardova pomsta (2009), Arthur a souboj dvou světů (2010) či Hotel Transylvánie (2012). Se svou skupinou The Scene vydala alba Kiss & Tell (2009), A Year Without Rain (2010) a When The Sun Goes Down (2011).

-juf-

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Selena Gomez: Konečně může pít!

Selena Gomez s mámou Amandou těsně před narozením sestřičky

Selena Gomez: Chlapa nepotřebuju, narodila se mi sestra!

Justin Bieber se rád chlubí svým tělem

Justin Bieber se pochlubil novým ptákem

Justin Bieber. Spinká...:-)

Justin Bieber – Fanynka ho natočila v ložnici. Máme podrobnosti z mejdanu!


reklama

reklama