Selfie ho málem stálo život! Student Danny se fotil deset hodin denně

Snaha pořídit co nejlepší selfie fotografii málem skončila tragicky. Devatenáctiletý student Danny Bowman se dokonce pokusil o sebevraždu, když se sám sobě nelíbil na snímcích, které vyráběl deset hodin denně!
Nešťastný Danny Bowman a jeden z jeho pokusů

Nakonec mladík posedlý svým vzhledem skončil v psychiatrické léčebně. Ze školy ho vyhodili, ale může být rád, že vůbec přežil. Všechny jeho problémy odstartovaly, když jako patnáctiletý pověsil na sociální síť svoji první fotku. "Znáte děti, umí být kruté," říká s tím, že si vyslechl spoustu nelichotivých poznámek například o tom, že má dlouhý nos."

Danny se rozhodl, že bude modelem, ale v agentuře ho odmítli. V konečné fázi své závislosti pořizoval až dvě stovky selfie denně, které si neustále prohlížel. "Byl jsem vyčerpaný, zničený. Rozpadly se všechny moje vztahy s lidmi včetně rodičů. Nedokázal jsem myslet na nic jiného, než na svoji příští fotku. Potřeboval jsem pomoc."

Další skutečné příběhy:

Článek

Leanne měla štěstí. Přežila Foto: HotSpot media

Spolkla pilulku a její tvář málem explodovala. Může se to stát i vám?

Teoreticky ano, pokud patříte mezi dvě osoby z milionu, které trpí Stevens-Johnsonovým syndromem a nevíte o tom. Který lék způsobil sedmnáctileté Leanne Howes milion ...
Jayde Dinsdale, 18 let, strávil tři týdny v kómatu

3 infarkty a kóma. Tuhle kombinaci na pařbě radši vynechte!

Dylan Benson se svým synem

Zázračný chlapeček Iver. Má jen tátu, maminka umřela dřív, než se narodil

Krásná, ale smutná

Kdo svede tuhle lesbu, získá 2,6 miliardy korun (FOTO její partnerky v článku)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama