Serena Williams poprvé od porodu na červeném koberci

Je to teprve pár hodin, co v New Yorku proběhla ceremonie slavnostního předávání cen "Žena roku", kde se oceňují představitelky showbyznysu, módního průmyslu, beauty světa i kinematografie. Jednou z nejzářivějších tváří se stala profesionální tenistka Serena Williams.
Serena Williams
Serena Williams
instagram/@spletnik_ru

reklama

Nyní se na sociálních sítích hovoří jen o prvním zjevení tenistky po porodu ve společnosti. Williams se stala matkou teprve před dvěma měsíci a už dnes je v perfektní kondici. Na společenské události "Žena roku" se šestatřicetiletá hvězda promenádovala před objektivy fotografů v černých minišatech módního domu Versace. Tento model velmi vhodně podtrhl figuru sportovkyně. Docílit toho správného looku se Sereně podařilo za pomoci drobných doplňků a efektně ulízaného účesu. 

Serena Williams jen zářila
Autor: instagram/@spletnik_ru Serena Williams jen zářila
Serena ví, co jí sluší
Autor: instagram/@spletnik_ru Serena ví, co jí sluší

Letos se Serena Williams ceny sice nedočkala, ovšem na pódium se přece jen podívala. Jedna z nejúspěšnějších tenisových hvězd předávala ocenění modelce Gigi Hadid v kategorii Supernova. "Gigi, jsi jednou z mála lidí na téhle planetě, komu bych nechala přes noc své dítě. Gigi láme hranice, vytváří nové. Pro svůj osobní růst je třeba přemýšlet jinak, přinášet oběti. A ona to moc dobře ví," pronesla z pódia Williams chválu na světovou modelku.

Serena Williams a Gigi Hadid
Autor: instagram/@spletnik_ru Serena Williams a Gigi Hadid

Připomeňme si, že tenistka porodila holčičku Alexis Olympii Jr. Tenistka po porodu rovněž přiznala, že ji potkaly nečekané komplikace, a proto musela v porodním středisku strávit o 6 dní navíc. O charakteru komplikací se však blíže nezmínila. Otcem dcerky je americký podnikatel Reddit Alexis Ohanian. Kdy plánují čerství rodičové svatbu? Nechme se překvapit.

Elegantní účes Sereny
Autor: instagram/@spletnik_ru Elegantní účes Sereny

reklama

reklama