Serena Williams se pravděpodobně setkala s Archiem!

Známá a úspěšná tenistka Serena Williams se pravděpodobně setkala s malým Archiem, synem vévody Harryho a vévodkyně Meghan. Není žádným tajemstvím, že Meghan a Serena jsou blízké kamarádky.
Serena Williams
Serena Williams
instagram.com/serenawilliams

reklama

Minulý týden zveřejnila tenistka fotografie, na kterých pózuje pravděpodobně z Frogmore Cottage. Právě tam žije vévoda a vévodkyně ze Sussexu s malým Archiem. Celý komplex byl zrenovován a před pár měsíci se tam královská dvojice trvale nastěhovala. Syna přivítala na světě 6. května letošního roku.

Serena Williams
Autor: instagram.com/serenawilliams Serena Williams

Za tu dobu měl malý Archie spoustu návštěv. Jako první ho navštívila královna Alžběta II. s princem Philipem a s matkou Meghan na hradě Windsor. O několik dní později přivítali na světě Archieho i vévoda a vévodkyně z Cambridge.

Syn prince Harryho a Meghan Markle

Princ Harry a Meghan Markle zveřejnili fotografie i jméno novorozeného syna!

A jelikož teprve ani ne měsíčního chlapečka viděla téměř celá královská rodina, jsou na řadě přátelé. Serena Williams zařizovala baby shower pro vévodkyni a není tajemstvím, že jsou dámy blízké kamarádky. Tenistka nedávno zveřejnila na svém Instagramu fotografii nejspíše z Frogmore Cottage, což by znamenalo, že navštívila malého Archieho. Je zde ale i možnost, že snímek pochází z Francie, kde si tenistka zahraje úvodní kolo tenisové French Open.

Meghan Markle a princ Harry se synem
Autor: Zdroj: AFP Meghan Markle a princ Harry se synem

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!