Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 2

Sexuální scény ve filmech mohou být dráždivé, jako třeba v erotickém snímku 9 a 1/2 týdne, nebo naprosto trapné, které pak shodí celý film. Postupně vám přineseme ty nejhorší intimní scény, jež jsme kdy viděli. Jen pozor! Až to uvidíte, na sex vás okamžitě přejde chuť.
Super Mac
Super Mac
Bontonfilm

reklama

Minule jsme vám přiblížili obtíže při sexu s upírem a nyní vám představíme, jaké to je milovat se s naprostým magorem.

Super Mac (2010, USA)

Jde o akční komedii o neohroženém vojákovi, kde jednu z hlavních rolí hraje dámský idol Ryan Phillippe. Jenže od dob Velmi nebezpečných známostí, kde exceloval jako mladý Valmont, se objevuje skoro jen v béčkových filmech. A potom, co jeho žena Reese Whiterspoon viděla Super Mac, podala rovnou žádost o rozvod.

Protože to, co se děje v tomto snímku, jde naprosto mimo lidské chápání. Scéna, kde se hlavní hrdina MacGruber miluje s fešnou blondýnou, začíná docela hezky. Romantická hudba, něžné doteky... Jenže pak dojde k ožižlávání prstů na nohou a rozjede se neuvěřitelný masakr.

MacGruber začne kvičet jako prase, skákat nahoru dolu a pak uteče na hřbitov. To ale není všechno! Na hřbitově pláče u hrobu své bývalé milenky a zjeví se mu její duch. A s tím duchem si hlavní hrdina povídá o tom, že měl před chvilkou sex s jinou.

Připadá vám to divné? No asi bychom vám měli přiblížit celý děj filmu Super Mac. Hlavní hrdina je americký supervoják, který hledá jadernou hlavici a bojuje proti strašně tlustému Valu Kilmerovi.

Ale abychom tvůrcům filmu nekřivdili, hned na začátku filmu je varování, že činy hlavního hrdiny se mohou zdát neortodoxní.

Ano, kvičet při sexu by se ještě dalo pochopit, ale probírat orgasmus s duchem mrtvé snoubenky, to už je skutečně trochu neortodoxní...

No podívejte se sami:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Super Mac

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Film Twilight Saga: Rozbřesk - 1. část

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 1

reklama

reklama