Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 6

Sexuální scény ve filmech mohou být dráždivé, jako třeba v erotickém snímku 9 a 1/2 týdne, nebo naprosto trapné, které pak shodí celý film. Postupně vám přineseme ty nejhorší intimní scény, jež jsme kdy viděli. Jen pozor! Až to uvidíte, na sex vás okamžitě přejde chuť.
The Room
The Room
facebook

reklama

The Room (2003)

To snad není možný!!! Tak přesně tohle si řekne 99 % všech svéprávných diváků, kteří zhlédnou scénu z kultovního propadáku The Room (Pokoj), kde se na gauči válí pofidérní blonďák s partnerkou, která se akorát chystá k ústní práci. Herec se přitom celou dobu tváří, jako by žvýkal poněkud tuhý tabák.

Rozhodně to nepřipomíná sexuální akt, spíš to evokuje Kačera Skrblíka, který právě našel na ulici dolar...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Room

Snímek The Room není v Čechách moc známý, což je rozhodně škoda, protože podobně "povedených" scén je tam více než dost. V USA tento film získal kultovní status, protože je právem označován za jeden z nejhorších filmů všech dob.

Režisérem je Tommy Wiseau, který také napsal scénář a hraje ve snímku hlavní roli. Prostě něco jako český Tomáš Magnusek, který také natočil kultovní filmy typu Jedlíci nebo Školní výlet, čímž i on velice výrazně přispěl do stoky světové kinematografie.

Magnusek a Wiseau toho mají tolik společného! Trapný charakter snímku, neskutečně nepovedenou práci s docela kvalitními herci a naprosto absurdní hlášky. Zajímavé je, že The Room patří v Americe k velice populárním filmům, tak je možné, že by se Amíkům líbili i Jedlíci.

Ale zatím buďte, milí filmový nadšenci, v klidu! Tvůrce nejhorších filmů všech dob Eda Wooda zatím nikdo nepřekonal! I když mnozí mají velice slušně našlápnuto...

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Film Twilight Saga: Rozbřesk - 1. část

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 1

Super Mac

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 2

Adam Sandler

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 3

Kačer Howard je velmi svůdný

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 4

Nicolas Cage v akci

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 5

reklama

reklama