Šestiletá holčička miluje zpěvačku Taylor Swift – vypadá jako ona!

Lilly Neitzert a Taylor Swift
Lilly Neitzert a Taylor Swift
instagram

reklama

Šestiletá holčička jménem Lilly Neitzert je obrovskou fanynkou americké zpěvačky Taylor Swift. Zamilovala si jí natolik, že se do ní začala stylizovat. Na Instagram, který sleduje přes 5 tisíc sledujících, sdílí fotografie, na kterých vypadá jako mladší kopie známé zpěvačky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ONLY TWO MORE DAYS TILL #reputationstadiumtour !!! Lilly has been walking on air so excited! This #tbt #lillystaylortuesday photo was many months in the making. After watching the blank space video for the first time, Lilly jumped up and said “MOM! Can you make me THAT DRESS!? I want to be Taylor Swift in that dress for Halloween, PLEASE!?” And of course I said yes! My sister and I searched everywhere for months for the right fabric and I had to piece together different patterns and make some of my own patterns to get it right. I also made the earrings Lilly is wearing to match Taylor’s. Lilly loves that dress! She was so proud!!! I am so proud to be her mom! Lilly is so sweet and kind and thoughtful and helpful  I can’t wait to see her excitement on Saturday at the @rosebowlstadium when she finally gets to see her hero perform live! Seeing her happiness and excitement as one of her dreams is coming true, melts my heart. @taylorswift @taylornation @instalillygram @disneydork87 #taylorswift #taylurking #taylornation #reputationalbum #1989 #blankspacemusicvideo #blankspace #kidfashionista #handmade #halloween #rosebowlstadium

Příspěvek sdílený tri-Sara-tops (@saraneitzert),

Leckdo by si mohl říct, že jde až o posedlost. Perfektní oblečení, dokonalý make-up - malá Lilly na fotkách pózuje jako profesionál. Její záliba v kopírování slavné zpěvačky trvá už dva roky a její matka Sára ji v tom jen podporuje. Své dcerce se vším pomáhá, za což sklízí hodně kritiky. Make-up však smí holčička nosit jen kvůli focení.

26letá zpěvačka je podle Lillyny matky dobrým vzorem. Společně nafotily už tisíce fotografií, napodobujících Taylor Swift. Holčičky nejoblíbenější píseň je Blank Space, na kterou zatím vytvořila nejvíce fotek.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!