Sestra moderátorky Sandry Parmové? Najděte pět rozdílů…

Moderátorka Sandra Parmová si je se svou sestrou Adélou neskutečně podobná. Jenže zatímco Sandra uvádí Odpolední zprávy na Primě, Adéla ještě studuje. A to dokonce až ve Finsku.
Sandra Parmová si je se sestrou velmi podobná
Sandra Parmová si je se sestrou velmi podobná
Archiv Sandry Parmové

reklama

Sandra za svou sestru často jezdí. Vždy si při návštěvě univerzity v Tampere zavzpomíná na svá studentská léta.

„Bydlela jsem na koleji a spala na matraci hned vedle ségřiný postele,“ řekla Parmová, které se nejvíc ze všeho líbilo hlavní město Finska Helsinky.

„Tam jsem poprvé ochutnala sobí maso a domácí tmavé pivo z rodinného pivovaru. Je asi jasné, že to byla i typicky holčičí dovolená. Sestra mě vzala hned do několika svých oblíbených kaváren a samozřejmě nechyběly ani závěrečné nákupy,“ prozradila nám Parmová, čím se ve Finsku bavila.

„Jediné, co jsem nestihla vyzkoušet, byla finská sauna. A to mě hodně mrzí. Byla jsem trochu nachlazená a nechtěla jsem riskovat, že bych se pak do Prahy vrátila nemocná a nemohla pak pracovat,“ povzdychla si moderátorka, které pět dní ve Finsku akorát stačilo a už se těšila domů, za přítelem moderátorem Michalem Janotkou.

„Po Finech jsem se vůbec nedívala. Za prvé mám toho nejlepšího chlapa doma a za druhé jsem se věnovala jenom sestře, abych si jí za těch pár dní stihla užít,“ tvrdila Parmová po příletu. Ale my víme, že párkrát se na Fina určitě podívala. Minimálně při placení…

Mohlo by vás zajímat

Moderátorka zpráv na televizi Prima family Sandra Parmová s přítelem reportérem Michalem Janotkou

Janotka a Parmová: Jak tohle dopadne!

Video VIP zprávy: Moderátoři Sandra Parmová a Michal Janotka podpořili Nadaci policistů a hasičů

Parmová a Janotka jsou záchranná jednotka

V show Leoše Mareše nezůstane žádná žena klidná. Co zvedlo ze židle Sandru Pogodovou?

Sandra jako praktická žena. Je pás cudnosti sexy?

reklama

reklama