SEXBOMBA Belohorcová si nechala ještě zvětšit PRSA! Proč to udělala a jak to ve skutečnosti BOLÍ?

Zuzana Belohorcová (39) se pouhé dva týdny po operaci prsou postavila před objektiv fotoaparátu a sundala si stahovací podprsenku. Pochlubila se sice svými novými trojkami, ale dost tím taky riskovala.
Zuzana Belohorcová se rozhodla pro zvětšení prsou.
Zuzana Belohorcová se rozhodla pro zvětšení prsou.
Facebook Zuzany Belohorcové

reklama

Jestli se Zuzana Belohorcová někdy nemusela za něco stydět, byla to její pevná ňadra. Po dvou dětech se je rozhodla ještě vylepšit a podstoupila plastickou operaci. S výsledkem je spokojená. „Já jsem chtěla svoje prsa zachovat, trochu si je upravit a zpevnit, vyplnit, pan doktor dal o půl čísla, o číslo větší,“ prozradila slovenská moderátorka reportérce VIPek.

Simona Krainová se z dovolené vrátila s růžovkou.

Krainovou trápí NEPĚKNÁ nemoc: Co si přivezla z dovolené na Kanárech?

 Její nové trojky vynikají nejvíc v jednoduchých outfitech – džínech a tílkách. Samozřejmě za krásu se platí nejen penězi, ale i bolestí. Ani dva týdny po zákroku by neměla příliš sundávat podprsenku. A opravdu ji ještě nesundala? „Sundala, je potřeba ji nosit nonstop, ale na tu chvilku, co jsme fotili, to nevadilo. Pak když jsem měla pauzu, tak jsem si ji zase dala, člověk se cítí lépe, je to zranitelnější bez ní,“ a doplňuje, jak se po zákroku cítí: „Pobolívá to. Říkala jsem si, že jsem hrdinka, že pár dní po operaci mi nic nebylo, ale pak to přišlo.“ Jak Zuzanina upravená prsa vypadají, uvidíte ve VIP zprávách z 18. 8. nebo později na Prima Play.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Zuza Belohorcová - nová prsa

 

Sharon Stone se i po mrtvici rozhodla připomenout, kdo býval sex symbolem 90. let

NESTYDATÁ Sharon Stone (57) ukázala vnadné POPRSÍ a VYHOLENÝ klín: Zoufale shání chlapa!

Ewa Farna je jednou s váhou dole, a pak zase oplácaná. "Nejsem žádná modelka," říká.

Panoptikum NADVÁHY slavných: Kdo tloustne a hubne jak JOJO?

Táňa je sice krásná, ale fotky se moc nepovedly.

Dělala si TO sama? Žhavé fotky Táni Kuchařové ve spodním prádle vypadají jako ŠPATNÝ vtip!

reklama

reklama