Sexy bude až do smrti, ale sama ne. Jednapadesátiletá Halle Berry si užívá nového románku se zajíčkem z hudební branže

​Před dvěma lety se herečka Halle Berry rozešla se svým mužem, francouzským hercem Olivierem Martinezem. Od té doby nebyl po boku hvězdy žádný partner. Nyní se jí však poštěstilo a v životě někdejší Bond girl se objevila o šestnáct let mladší partie. Volbou Berry se stal 35letý hiphopový producent Alexander Grant, známý pod pseudonymem Alex da Kid.
instagram/halleberry
instagram/halleberry

reklama

Podle slov hereččiných známých je pár spolu už dva měsíce a seznámil se díky společným přátelům. Vztah se rozvíjí prudce. Natolik, že na Instagramu už koluje fotografie s novou láskou atraktivní padesátnice. Na snímku Alex čokoládovou krásku něžně objímá.

 

My balance

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry),

 

Alex a Halle se poprvé objevili i na veřejnosti. Pár se zúčastnil večírku časopisu Love Magazine v Londýně. Hrdličky spolu celý večer flirtovaly a jejich něžná objetí zachytily i kamery novinářů. Prvotně přiletěla do Londýna Halle Berry na premiéru filmového snímku Kingsman: Zlatý kruh. Ona sama si ve filmu zahrála agentku USA zachraňující spolu se svými kolegy svět.

 

 

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry),

 

Nový vyvolený krásky Alex da Kid, držitel ceny Grammy, pracoval s takovými jmény jako Nicki Minaj, Eminem, Rihanna nebo Imagine Dragons. Producent je zaopatřený a ve světě showbyznysu velmi vlivný. Paradoxně je mu přezdíváno „domácí puťka“. Nemá rád pompézní večírky, věčně prý sedí doma a je ponořen do práce.

 

 

The grind never stops because when I close my eyes to sleep, I dream of my next idea...

Příspěvek sdílený alexdakidofficial (@alexdakidofficial),

 

Halle Berry má dvě děti. Dcera Nahla se herečce narodila před devíti lety s kanadským modelem Gabrielem Aubrym. Druhé dítě, syn Matteo přišel na svět před třemi lety v manželství s Olivierem Martinezem. V jednom z interview se Halle přiznala, že Matteo byl neplánované dítě. Věčná kráska nečekaně ve svých 46 letech opět otěhotněla.

„Začala mi menopauza, takže jsem byla v šoku při zjištění, že jsem těhotná. Nemohla jsem ani ve snu tušit, že budu ještě někdy v očekávání. Teď jsem se ale naučila velkou pravdu: Nikdy neříkej nikdy!“ nechává se slyšet hvězda.

 

 

When 2M followers walk in on you. Love to all of you!

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!