Sexy Jennifer Lopez šokuje kritikou na své tělo

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez (44) prozradila, že se spoustě lidí na začátku její kariéry nelíbila její postava.
Jennifer Lopez už se také dočkala hvězdy na hollywoodském chodníku slávy
Jennifer Lopez už se také dočkala hvězdy na hollywoodském chodníku slávy
isifa.com

reklama

„Když jsem začínala vystupovat v televizi, většina z lidí, včetně mého manažera, mi radila, abych zhubla. Já jsem se ale postavila proti všem a řekla, že s mou postavou je všechno v pořádku a problém není ve mně, ale v ostatních lidech,“ přiznala zpěvačka v rozhovoru pro časopis Cosmopolitan for Latinas.

„Pokud si budete věřit, budou vám věřit i ostatní,“ tvrdí dnes zpěvačka. Jenn říká, že vždycky mohla počítat s podporou svých nejbližších. „Rodina mě naučila mít ráda to, kým jsem a jak vypadám. V naší čtvrti nebyla má postava ničím výrazná,“ vysvětlila.

Lopez byla v minulosti provdaná za číšníka Ojaniho Noa (1997–1998) a tanečníka Crise Judda (2001–2002). V červnu 2011 zpěvačka oznámila konec sedmiletého manželství s tanečníkem Marcem Anthonym, s nímž má pětiletá dvojčata – chlapečka Maxe a holčičku Emmu.

Zpěvačka má za sebou i vztah s rapperem P. Diddym či hercem Benem Affleckem. S tím byla dokonce i zasnoubená. Jejím současným partnerem je tanečník Casper Smart. S ním však v posledních měsících prochází krizí.

Jennifer Lopez se jako herečka představila ve snímku Jack (1996), Selena (1997), Anakonda (1997), Cela (2000), Svatby podle Mary (2001), Kráska z Manhattanu (2002), Dost! (2002), Žít po svém (2005), Jak porodit a nezbláznit se (2012) nebo Parker (2013). 

Během své kariéry se však věnovala především zpěvu. Své první album s názvem On The 6 vydala v roku 1999. Poté vydala další – J. Lo ( v roce 2001), které obsadilo první příčku amerického žebříčku Billboard 200 a nahrávky This Is Me...  

-juf-

Jennifer Lopez - klip

VIDEO: Jak se natáčel nový klip Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na slavnost přivedla i své děti Maxe a Emmu

Konečně: Jennifer Lopez vyvedla děti do společnosti!reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!