Sexy Marešová: Podívejte se, o co Leoš přišel!

Bývalá žena moderátora Leoše Mareše Monika poodhalila své vnady. Dvojnásobná maminka ukázala víc, než by kdo čekal, a rozhodně se nemá zač stydět.
Monika Marešová v sexy póze pro Top Star magazín
Monika Marešová v sexy póze pro Top Star magazín
Pro TOP STAR Magazín Jiří Šujanský

reklama

„Byl kolem mě tým bezvadných lidí, tak jsem se vůbec nestyděla. I když se necítím být modelka, budu mít na tohle focení hezký vzpomínky,“ přibližuje Monika své pocity. K odvážnému pózování ji přesvědčila kamarádka, moderátorka Eva Decastelo. A trvalo jí to prý jen 30 vteřin: „Stačilo, že jsem zmínila jméno svého fotografa Jiřího Šujanského a bylo rozhodnuto,“ upřesňuje Eva.

Monika po zdlouhavém focení musela uznat, že role modelky je velmi náročná. Před objektivem pózovala přes pět hodin. Raději se proto chce držet profese moderátorky, ve které se nedávno našla. Právě s Evou Decastelo bude v létě moderovat tradiční vyhlášení vítězů Muž roku.

A kdo se na sexy looku Moniky Marešové podílel: Oblečení jí vybrala stylistka Karolína Drössler. O make-up se postaral Filip Sma Dolce a účes vytvořil Pavel Filandr. V luxusním apartmánu na Žižkovské věži vše pro TOP STAR magazín zvěčnil fotograf Jiří Šujanský.

-bak-

Zpověď Moniky Marešové o tom, jak to má s muži, o hodně víc sexy fotek a reportáž ze zákulisí focení uvidíte ve středu v 21.45 v TOP STAR magazínu.


reklama

reklama