Sexy padesátka vás rozpálí! Jennifer Lopez předvedla novou kolekci obuvi

Už podruhé se stala Jennifer Lopez múzou módní značky obuvi Giuseppe Zanotti. V loňském roce byla kolekce s Lopez natolik úspěšná, že se letos legendární značka rozhodla spolupracovat s hvězdou znovu. Osmačtyřicetiletá hollywoodská herečka natočila video. A že je tam zatraceně sexy!
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
instagram/@mah0va

reklama

Krátké video zveřejnila Jennifer Lopez na svém Instagramu. V době natáčení (u obřího bazénu u luxusního hotelu) si hvězda vyzkoušela hned několik plavek a šatů, které pak předvedla před objektivem spolu s obuví z nové kolekce. Design bot vymyslela samozřejmě Jennifer sama.

‚‚Tahle kolekce je ideálním pokračováním loňského debutu,“ okomentovala svůj příspěvek samotná Lopez. Současná přítelkyně baseballisty Alexe Rodrigueze předvedla před kamerou mnohé sexy pózy, demonstrovala tak perfektní křivky a na konci focení si udělala i snímek se samotným Giuseppem Zanottim. 

Jeden pár bot vychází v přepočtu na 31 tisíc českých korun.

 

#giu

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

Nekonečně dlouhé nohy herečky vyvolaly poprask a fanoušci jsou do Lopez zamilovaní ještě více než kdy předtím. Jennifer si je svých předností vědoma a ráda provokuje odhalenými, ovšem vkusnými fotografiemi na svých sociálních sítích. Maminka dvou ratolestí, devítiletých dvojčat Maximiliana Davida a Emmy Maribel zkrátka ví, jak zaujmout.

 

Ready for he

Příspěvek sdílený Giuseppe Zanotti (@giuseppezanotti),

 

The be

Příspěvek sdílený Giuseppe Zanotti (@giuseppezanotti),

 

@

reklama

reklama