Sexy Tom Hardy má třetího potomka!

Charismatický muž s fenomenálním britským akcentem. Ano, řeč je o Tomu Hardym (41). A právě tomu se teď narodilo třetí dítko. Porodila mu ho herečka Charlotte Riley. Na svět přišel chlapeček Forrest.
Tom Hardy
Tom Hardy
instagram/@7sisters.ru

reklama

Nádherná herečka Charlotte Riley porodila tento víkend druhé společné dítě s Hardym. Protože má herec a ostatně i jeho žena rád soukromí a odděluje soukromý a pracovní život, pohlavím ani jménem se chlubit nechtěl. Unikla ovšem informace, že se narodil synek Forrest na počest oblíbeného snímku Forrest Gump.

Dvojice je spolu devět let a roku 2014 se vzala. Společně vychovávají dvouletého synka. Hardy je ale otcem i desetiletého syna Louise, kterého má s bývalou partnerkou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený More Celebrities (@morecelebrities.ru),

Tom Hardy je v současnosti jedním z nejvyhledávanějších herců Hollywoodu. Dříve se o něm však psalo v návaznosti na drogovou závislost. „Klidně bych prodal vlastní matku pro trochu cracku. Mám ku*va štěstí, že jsem dnes tady, abych byl upřímný,“ nechal se kdysi zarostlý krasavec slyšet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Movie World (@movieworldonline),

Dnes je tomu ale jinak. Herec je považován za sex symbol současnosti, žije spořádaný život se svou krásnou ženou a dostává se mu těch nejkvalitnějších rolí. Dunkerk, Temný rytíř povstal, Venom nebo dokonce seriál Peaky Blinders - to jsou počiny, které se řadí do Hardyho nekonečného seznamu. A aby toho nebylo málo, můžeme se těšit na snímek Fonzo, kde Tom ztvární legendárního Al Caponeho. 

reklama

reklama